درباره پایگاه اطلاع رسانی صنعت

ما واقعاً از قدیمی‌های وب فارسی هستیم ! سایت پایگاه اطلاع‌رسانی صنعت دقیقاً با همین نام در سال ۱۳۸۷ در آدرس www.myindustry.ir توسط آقای سید حمیدرضا عظیمی راه‌اندازی شد. او در آن سال ۲۳ سال سن داشت و تازه از رشته مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر فارغ‌التحصیل شده بود. از آن‌جا که قبل‌تر (یعنی سال ۱۳۸۳) یک فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی کرده بود و شرایط اقتصادی خوبی هم آن سایت داشت، فکر کرد می‌تواند دانش خود در حوزه مهندسی صنایع را از طریق اینترنت در اختیار دیگران بگذارد و در کنار آن خدماتی هم ارائه کند و با ارائه خدمات مشاوره‌ای کسب درآمد کند و این شد که MYINDUSTRY خلق شد.

شروع با مهندسی ادامه با بازاریابی

در ابتدا سایت عمدتاً خدمات طراحی واحدهای صنعتی، تدوین طرح توجیهی، مطالعات امکان‌سنجی و نظایر آن را انجام می‌داد و شرایط خوبی هم داشت، اما کم‌کم با تغییر گرایشات مدیر این است، کارها به سمت خدمات بازاریابی و کمی بعدتر دیجیتال مارکتینگ سوق پیدا کرد. اکنون ضمن ارائه برخی خدمات مهندسی صنایع، طیف کاملی از خدمات بازاریابی را نیز ارائه می‌دهیم.

پایه و اساس کار ما در Myindustry از همان ابتدا، یعنی زمانی که اساساً مفهوم و حتی کلمه «بازاریابی محتوایی» در ایران شناخته نشده بود، بر همین اساس بود ! یعنی ما تلاش کردیم بهترین مقالات و اطلاعات را به رایگان در اختیار مخاطب قرار دهیم و البته در کنارش، خدمات تخصصی خود را هم معرفی کنیم !

در محدوده سالهای ۱۳۸۷ تا ۱۴۰۰ سایت ما با جوملا ۱٫۵ راه‌اندازی شده بود و ظاهرش اینطور بود !

ظاهر سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت در گذشته

ظاهر سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت در گذشته

ظاهر سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت در گذشته

ظاهر سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت در گذشته

دسترسی به فایل لوگوها هویت بصری پایگاه اطلاع‌رسانی صنعت (نسخه ۱۴۰۱)

دکمه بازگشت به بالا