شرکتهای ایرانی

تخفیف دوره های آموزشی تابستانه پارس پژوهان

تخفیف دوره های آموزشی تابستانه پارس پژوهان

تخفیف دوره های آموزشی تابستانه پارس پژوهان

تخفیف دوره های آموزشی پارس پژوهان فرصتی مناسب برای افزایش مهارت و ارتقای موقعیت شغلی از طریق آموزش صحیح و اصولی است. آیا تا به حال در هنگام پیدا کردن کار متناسب با رشته تحصیلی خود با مشکل نداشتن مهارت مواجه شده‌اید؟ یا در زمان کار نبود مهارت کافی باعث شده که از کار و رشته تحصیلی خود دل‌زده شوید و به فکر تغییر رشته و مدرک باشید؟

این اتفاقات ممکن است برای بسیاری از ما در زمان پیدا کردن یا در حین فعالیت کاری به وجود آید، بنابراین اگر با این مشکلات مواجه شده‌اید بهتر است بدانید که تنها نیستید. اما خیال راحت از اینکه هزاران نفر دیگر نیز با این شرایط مواجه می‌شوند نمی‌تواند باعث شود که برای پیشرفت کاری گامی برندارید.

برای حل این مشکل یک راه حل همیشگی وجود دارد و آن شرکت در دوره های آموزشی است تا از طریق آن ها بتوانید به راحتی با افزایش مهارت در حوزه کاری و رشته تحصیلی خود موفق باشید.

با شرکت در دوره های آموزشی می‌توانید توانایی‌ها و علاقه‌مندی‌های خود را پیدا کرده و در مسیر رشد شغلی قرار گیرید.

حال که پاسخ این مشکل داده شد باید به دنبال مرکزی مطمئن برای افزایش مهارت‌های خود باشید. آموزشگاهی که بتواند به خوبی و با داشتن اساتید مجرب شما را در این مسیر یاری کرده و به اهداف خود برساند.

گروه آموزشی پارس پژوهان در کمپین تخفیف تابستان با ارائه دوره‌های مختلف در رشته‌های متنوع این امکان را فراهم آورده تا متقاضیان بتوانند با شرکت در این دوره‌ها و زیر نظر اساتید مجرب مهارت‌های مورد نیاز خود را کسب کرده و با توجه به توانایی‌های خود در شرکت‌های معتبر استخدام شده و یا در محیط شغلی خود به مراتب بالای شغلی دست یابند.

تخفیف دوره های آموزشی تابستانه پارس پژوهان

آشنایی با تیم پارس پژوهان

اولین گام برای شرکت در دوره های آموزشی شناخت مجموعه و گروه آموزشی معتبر است. از این رو پیشنهاد می‌شود قبل از اقدام به ثبت نام در هر دوره آموزشی ابتدا تحقیقات لازم در خصوص مرکز آموزشی و اعضا و اساتید آن را انجام دهید.

آشنایی با تیم پارس پژوهان از طریق سایت و مراجعه به قسمت درباره ما این مجموعه آموزشی برای تمامی دانشجویان میسر است.

این گروه آموزشی با توجه به فاکتورهای زمان و طول دوره برای دانشجویانی که مشغله زیادی دارند دوره‌های خود را با تحلیل مناسب جامعه هدف در قالب پروژه محور و به صورت فشرده برگزار می‌کند. از این رو اگر مشکل زمان و میزان طول دوره را دارید، این گروه آموزشی می‌تواند به خوبی این چالش را برطرف کند.

این دوره‌ها به‌ دلیل پروژه محور برگزار بودنشان، تاثیر بیشتر و بلند مدت‌تری خواهند داشت.

علاوه بر این دانشجویان رشته‌های فنی و مهندسی و صنعتگران می‌توانند از مشاوره تخصصی این مجموعه نیز بهره‌مند شوند. لازم به‌ذکر است که این مشاوران خود از فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های برتر کشوری هستند.

گفتنی است که دپارتمان‌های موجود در پارس پژوهان عبارتند از: مکانیک، برق و کامپیوتر، صنایع، مواد، تاسیسات و انرژی، عمران، شیمی، هوافضا، مهندسی پزشکی و مدیریت

تخفیف دوره های آموزشی تابستانه پارس پژوهان

لیست دوره های تابستان گروه آموزشی پارس پژوهان

گروه آموزشی پارس پژوهان دوره‌های خود را در قالب دوره تابستانه در اختیار متقاضیان قرار داده‌اند. خبر خوب این است که این گروه آموزشی با برگزاری کمپین تخفیف تابستان بسیاری از دوره‌های خود را با تخفیف‌های قابل توجه در اختیار متقاضیان و دانشجویان قرار داده‌اند تا افراد بیشتری بتوانند از این دوره‌ها استفاده کنند.

لازم به‌ذکر است که کمپین تخفیف تابستان دوره های آموزشی این آموزشگاه از ۳۱ خرداد تا ۷ تیر ادامه خواهد داشت. اما بخش هیجان‌انگیز این خبر مربوط به میزان تخفیف دوره‌ها است؛ گروه آموزشی پارس پژوهان با در نظر گرفتن ۳۰درصد تخفیف برای تمامی دوره های آموزشی، دانشجویان را به شرکت در دوره‌ها دعوت کرده‌اند.

اگر به دنبال فرصت مناسب و همچنین هزینه مقرون به‌صرفه‌تر برای شرکت در این دوره‌ها هستید، بهترین زمان شرکت در کمپین تابستان تخفیف دوره های آموزشی این آموزشگاه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان برگزاری دوره های آموزشی و شرایط دیگر این دوره‌ها می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار کنید.

تخفیف دوره های آموزشی تابستانه پارس پژوهان

چرا گروه آموزشی پارس پژوهان؟

برای شرکت در کمپین تخفیف دوره های آموزشی این مجموعه می‌توانید به سایت آموزشگاه مراجعه کرده و با کارشناسان در تماس باشید. گروه آموزشی پارس پژوهان علاوه بر نظر گرفتن تخفیف دوره های آموزشی، دوره‌های فنی مهندسی مجموعه را هر ماه در قسمت لیست دوره‌ها به‌روزرسانی می‌کند. بنابراین با مشاهده بنرهای هر دوره می‌توانید در دوره مورد نظر ثبت نام کنید.

لازم به‌ذکر است که دانش‌پژوهان می‌توانند با ثبت نام در دوره های آموزشی فیلم‌های آموزشی هر دوره را نیز دریافت کرده و قبل از اینکه دوره آموزشی آغاز شود آن‌ها را تماشا کنند.

ارائه فیلم های آموزشی این گروه آموزشی مزیتی دیگری نیز دارد و آن این است که اگر دانش‌پژوهان بعد از اتمام دوره با مشکلی در یادگیری مواجه شوند می‌توانند به‌راحتی از طریق این فیلم‌های آموزشی درصدد رفع مشکلات خود برآیند.

علاوه بر این مشاوران مجموعه می‌توانند در صورت بروز مشکل در کنار دانش‌پژوهان باشند و در طول دوره راهنمایی‌های لازم را ارائه دهند. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر به لیست دوره های تابستان موجود در سایت مراجعه کنید و از تخفیف دوره های آموزشی این فصل بهره‌مند شوید.

یادداشت پایانی

تخفیف دوره های آموزشی معمولا به طور فصلی برگزار می‌شود، بنابراین بهترین زمان برای استفاده از دپارتمان‌های آموزشی گروه پارس پژوهان استفاده از تخفیف تابستان این مجموعه است.

 اگر به دنبال افزایش مهارت‌های شغلی خود هستید یا از مهارت‌های لازم رشته تحصیلی خود برخوردار نیستید، شرکت در دوره های آموزشی می‌تواند بهترین مسیر پیش رو باشد. تخفیف دوره های آموزشی گروه آموزشی پارس پژوهان تا ۷ تیرماه ادامه دارد و شامل تمام دورهای موجود در این گروه آموزشی خواهد شد.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا