فناوری اطلاعات

روند پیوستن کاربران به فیسبوک تا سال 2019

بیش از 2 میلیارد عضو

​گزارش فیس‌بوک برای فصل گذشته نشان می‌دهد که کاربران این شبکه اجتماعی به حدود دو و نیم میلیارد نفر افزایش پیدا کرده است.

شبکه اجتماعی فیس‌بوک، که در سال 2004، توسط یک دانشجو به نام مارک زاکربرگ، به منظور ارتباط دانشجویان در فضای مجازی با یکدیگر راه‌اندازی شد، به سرعت محبوبیت خود را در سراسر جهان پیدا کرد و تا به امروز، تعداد کاربران این برنامه، به طور مداوم در حال افزایش پیدا کردن است.

حرکت کاربران به سمت فیسبوک

گفتنی است که به رغم اینکه اخیرا، فیس‌بوک به دلیل اتهاماتی همچون عدم رسیدگی به امنیت و حریم شخصی کاربران مورد بحث قرار گرفته، اما کاربران این شبکه اجتماعی در حال رشد است.

طبق گزارش ارائه شده توسط فیس‌بوک، تعداد کاربران این برنامه، برای سه ماهه سوم سال 2019، رقم شگفت‌انگیز 2.45میلیارد نفر گزارش شده است.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس‌بوک در بیانیه‌ای در تاریخ 30 اکتبر گفت: “ما فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم، و اجتماع و کسب و کار ما در حال گسترش است. تمرکز ما بر روی تکامل در مسائل اجتماعی بزرگ و ایجاد تجربیات جدید در راستای بهبود زندگی مردم سراسر جهان است.”

در نمودار ارائه شده، روند رشد کاربران فیس‌بوک، از زمان تاسیس آن تا به امروز را مشاهده می‌کنید.

نمودار روند پیوستن کاربران به فیسبوک

روند پیوستن کابران به فیس بوک تا سال 2019

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا