شرکت‌ها

صدرامهاب، تولید کننده آب شیرین کن صنعتی در ظرفیت های گوناگون

آب شیرین کن صنعتی از تجهیزات بسیار مهم و کاربردی در صنایع مختلف است که با انجام فرآیندهای پیش تصفیه و اسمزمعکوس آلاینده را حذف می کند. این دستگاه علاوه بر حذف فلزات سنگین، قادر به جداسازی املاح موجود در آب است و به همین دلیل باعث شیرین سازی آب می شود. صدرامهاب تولیدکننده آب شیرین کن صنعتی در ظرفیت های مختلف با طراحی ۱۰۰ درصد سفارشی است و محصولات خود را با راندمان بالا و کیفیت تضمین شده ارائه می دهد. این دستگاه در صنایع مختلف از جمله بیمارستان، نساجی و رنگرزی، دیگ بخار و بویلر، کشاورزی، صنایع غذایی و دارویی و موارد مشابه کاربرد دارد.

تولید آب شیرین کن صنعتی

آب های استخراج شده از منابع مختلف در اغلب مواقع حاوی مقدار زیاد فلزات سنگین، املاح و یون است که باعث افت کیفیت آن می شوند. ورود این املاح و آلاینده ها به بدن انسان باعث آسیب های جدی می شود. در صنایع مختلف نیز آلاینده ها و ترکیبات جانبی آب می تواند تاثیر منفی بر کیفیت محصولات ایجاد کند. به عنوان مثال، در واحدهای درمانی و بیمارستان نیاز به آب شیرین و کاملا تصفیه شده است تا به سلامت بیماران خدشه وارد نشود.

آب شیرین کن صنعتی یکی از محصولات ارائه شده توسط گروه صدرامهاب است که چند مرحله پیش تصفیه و تصفیه در آن انجام میشود. در این دستگاه ها ابتدا پیش تصفیه با عبور آب از فیلتر شنی، فیلتر کربنی و فیلتر کارتریج انجام شده و بسیاری از یون ها و ذرات معلق در آن حذف می شوند. سپس برای حذف املاح و ذرات بسیار ریز، آب از ممبران عبور داده می شود. با عبور آب از ممبران ها فرآیند اسمز مکعوس اجرا شده و آب شور به شیرین تبدیل می شود.

ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی صدرامهاب به صورت کاملا اختصاصی و بعد از آنالیز آب انجام می شود. به همین دلیل این دستگاه ها کیفیت و راندمان بالایی داشته و با نوع آب و کیفیت خروجی مورد نظر آن تناسب دارند.

ساخت آب شیرین کن صنعتی ۲۰ متر مکعب

یکی از محصولات بسیار پرکاربرد صدرامهاب، دستگاه تصفیه آب صنعتی ۲۰ متر مکعب است. در این دستگاه تصفیه با روش اسمز مکعوس انجام شده و در پیش تصفیه چندین فیلتر کربنی، فیلتر شنی و فیلتر کارتریج قرار می گیرد. مهم ترین ویژگی آب شیرین کن ۲۰ متر مکعب صدرامهاب، استفاده از ممبران های بسیار باکیفیت و متعلق به برند فیلمتک آمریکا است. در این دستگاه ۴ عدد ممبران ۴ اینچ به کار رفته و پمپ های اصلی موجود در آن از نوع سانترفیوژ طبقاتی هستند.

صدرامهاب، تولید کننده آب شیرین کن صنعتی در ظرفیت های گوناگون

آب شیرین کن صنعتی ۱۰۰ متر مکعب

از دیگر محصولات پرکاربرد صدرامهاب می توان به دستگاه تصفیه آب صنعتی ۱۰۰ متر مکعب اشاره کرد. این دستگاه برای محیط های صنعتی که در شبانه روز به ۱۰۰۰۰۰ لیتر آب تصفیه شده نیاز دارند مورد استفاده قرار میگیرد. از مشخصات فنی این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ظرفیت: ۱۰۰ متر مکعب در روز
 • روش تصفیه: اسمز معکوس RO
 • نوع ممبران: ۸ اینچ فیلمتک آمریکا
 • تعداد ممبران: ۴ عدد
 • جنس شاسی: استنلس استیل
 • تعداد ستون پیش تصفیه (شنی): ۱ عدد
 • تعداد ستون پیش تصفیه (کربنی): ۱ عدد
 • جنس مخزن پیش تصفیه: FRP
 • نوع فیلتر پیش تصفیه میکرونی: جنس فیلتر pp با هوزینگ استیل
 • جنس پمپ اصلی: استنلس استیل
 • نوع پمپ اصلی: سانتریفوژ طبقاتی
 • نوع پمپ مخزن آب ورودی: افقی
 • جنس لوله کشی: استنلس استیل و UPVC

دستگاه تصفیه آب صنعتی ۱۲۵ متر مکعب

متناسب با مقدار آب تصفیه شده مورد نیاز در شبانه روز، ظرفیت این دستگاه ها افزایش پیدا می کند. بر همین اساس یکی دیگر از محصولات ارائه شده در گروه صدرامهاب، دستگاه تصفیه آب صنعتی ۱۲۵ متر مکعب است. در این دستگاه ۵ عدد ممبران ۸ اینچ فیلمتک آمریکا استفاده شده و به همین دلیل قدرت بالایی در تصفیه آب دارد. تعداد زیاد ممبران ها باعث افزایش سرعت تصفیه شده و به همین دلیل در شبانه روز ۱۲۵۰۰۰ لیتر آب شیرین می توان از آن دریافت کرد.

از مهم ترین قطعات داخلی این دستگاه می توان به پمپ اصلی آن اشاره کرد که از استیل استنلس سانترفیوژ طبقاتی است. لوله کشی های داخلی دستگاه از نوع استیل استنلس و UPVC بوده و به همین دلیل مواد خورنده باعث آسیب به آنها نخواهد شد.

دستگاه تصفیه آب صنعتی ۱۵۰ متر مکعب

در دستگاه های آب شیرین کن صنعتی ۱۵۰ متر مکعب صدرامهاب تعداد ممبران ها به ۶ عدد افزایش یافته و همگی ۸ اینچ فیلمتک آمریکا هستند. به همین دلیل ظرفیت و راندمان دستگاه هر دو افزایش پیدا می کنند و خروجی آن برای بسیاری از صنایع کاربرد دارد. در این دستگاه مانند سایر مدل ها فیلتر شنی، فیلتر کربنی برای پیش تصفیه استفاده شده و پکیج تزریق آنتی اسکالانت نیز در آن تعبیه شده است. این پکیج به آب خارج شده از پیش تصفیه مواد ضد رسوب تزریق می کند تا از تجمع روی ممبران ها جلوگیری شود.

طراحی دستگاه تصفیه آب صنعتی ۱۰۰ درصد سفارشی

در صنایع مختلف و با توجه به منبعی که آب از آن استخراج میشود، ویژگی ها و پارامترهای کیفی مقادیر متفاوتی دارند. علاوه براین، هر یک از صنایع به کیفیت خاصی از آب نیاز دارند و نمی توان برای همه یک مدل دستگاه را ارائه داد. بر همین اساس و به منظور بالا بردن راندمان و کیفیت محصول، صدرامهاب طراحی دستگاه آب شیرین کن صنعتی را به صورت اختصاصی انجام می دهد.

برای طراحی دستگاه، ابتدا کارشناسان باتجربه و حرفه ای پارامترهای کیفی و شیمیایی آب را اندازه گیری می کنند. سپس کیفیت خروجی مورد نظر را در نظر گرفته و در نهایت روش تصفیه انتخاب می شود. بر اساس اطلاعات بدست آمده از آنالیز آب ممکن است نوع و تعداد تجهیزات در پیش تصفیه و تصفیه تغییر کند.

در حالت کلی روال طراحی آب شیرین کن صنعتی صدرامهاب در ظرفیت های مختلف به صورت زیر است:

 • آنالیز آب و اندازه گیری پارامترهای کیفی و شیمیایی
 • طراحی دستگاه بر اساس اطلاعات بدست آمده در مرحله قبل
 • ارائه پروپوزال فنی به کارفرما و دریافت تاییدیه
 • ارائه پیش فاکتور به کارفرما
 • ساخت دستگاه و نصب و راه اندازی
 • ارائه نقشه جانمایی، مشخصات فنی و لیست تجهیزات داخلی دستگاه
 • ارائه برگه گارانتی و خدمات پس از فروش

به دلیل طراحی منحصر به فرد، ممکن است چندین مرتبه بر اساس خواسته کارفرما تغییراتی در طرح اعمال شود. در نهایت طراحی کاملا استاندارد ارائه شده و ساخت آن انجام می شود.

خرید آب شیرین کن صنعتی صدرامهاب

برای خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی صدرامهاب کارشناسان این مجموعه ابتدا مشاوره رایگان ارائه می دهند. با توجه به نوع صنعت، کیفیت و میزان آب تصفیه شده مورد نیاز در شبانه روز کارشناسان این مجموعه ظرفیت مناسب را محاسبه و اعلام می کنند. بعد از ثبت سفارش، آب آنالیز شده و در نهایت طراحی و ساخت آن انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید نام “صدرامهاب” را در اینترنت جستجو کنید.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا