شرکت‌ها

مانع بزرگ پیش روی بیت کوین؛ قیمت به ۳۷۰۰۰ دلار خواهد رسید؟

قیمت بیت کوین BTC با یک مانع بزرگ نزدیک به ۳۵۲۵۰ دلار مواجه است. اگر از سطوح مقاومت ۳۵۲۵۰ دلاری و ۳۵۵۰۰ دلاری عبور کند می تواند تا ۳۷۰۰۰ دلار افزایش یابد. در سری سلسله خبرهای تحلیل روزانه ارز دیجیتال با ما همراه باشید.

بیت کوین به خوبی بالای منطقه حمایت ۳۴۰۰۰ دلار تثبیت شد. قیمت به بالاتر از سطوح مقاومت ۳۴۵۰۰ و ۳۴۶۵۰ دلاری صعود کرد تا جهش دیگری را آغاز کند.

با این حال، فروشندگان بالاتر از سطح ۳۵۲۰۰ دلار فعال بودند. به نظر می رسد قیمت در نزدیکی سطح ۳۵۲۵۰ دلار با یک مانع بزرگ روبرو است.

بیت کوین در تلاش است تا از سطح فیبوناچی اصلاحی ۶۱٫۸% از ۳۵۹۴۵ دلار به ۳۴۱۳۳ دلار عبور کند. اکنون نزدیک به ۳۴۸۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ معامله می شود.

همچنین یک مثلث همگرای کلیدی با حمایت نزدیک به ۳۴۳۲۰ دلار در نمودار ساعتی BTC/USD در حال شکل گیری است. در مسیر صعودی، مقاومت اولیه نزدیک به سطح ۳۵۰۵۰ دلار و مقاومت کلیدی بعدی می تواند نزدیک به ۳۵۲۵۰ دلار یا خط روند بالایی مثلث باشد.

جهشی واضح به بالای مقاومت ۳۵۲۵۰ دلاری ممکن است مسیر را برای حرکت به سمت مقاومت ۳۵۵۰۰ دلاری هموار کند. مقاومت کلیدی بعدی می تواند ۳۶۰۰۰ دلار باشد که در صورت صعود به بالاتر از آن قیمت می تواند تا ۳۷۰۰۰ دلار افزایش یابد. هر گونه رشد بیشتر ممکن است بیت کوین را به سطح ۳۷۵۰۰ دلار برساند.

مانع بزرگ پیش روی بیت کوین؛ قیمت به 37000 دلار خواهد رسید؟

کاهش قیمت ادامه دارد؟

اگر بیت کوین نتواند از محدوده مقاومت ۳۵۲۵۰ دلاری عبور کند ممکن است به حرکت نزولی خود ادامه دهد. حمایت اولیه در مسیر نزولی نزدیک به ۳۴۵۰۰ دلار است.

حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۳۴۱۵۰ دلاری است. اگر قیمت به زیر ۳۴۱۵۰ دلار کاهش یابد خطر افت بیشتر وجود دارد. در این صورت ممکن است حتی در کوتاه مدت به زیر سطح حمایت ۳۴۰۰۰ دلار کاهش یابد.

شاخص های تکنیکال:

شاخص MACD ساعتی اکنون در منطقه نزولی در حال افزایش است.

شاخص RSI ساعتی اکنون زیر سطح ۵۰ قرار دارد.

سطوح حمایت اصلی – ۳۴,۵۰۰ دلار و به دنبال آن ۳۴,۱۵۰ دلار.

سطوح مقاومت اصلی – ۳۵۰۵۰ دلار، ۳۵۲۵۰ دلار و ۳۵۵۰۰ دلار.

منبع این تحلیل مجله خبری صرافی نیپوتو می باشد که می توانید بررسی این صرافی را در سایت خبرآنلاین بخوانید

منبع : https://nipoto.com/mag/bitcoin-price-faces-big-challenge-can-bulls-send-btc-to-37k

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا