شرکتهای ایرانی

تعمیر دیزل ژنراتور ۳ فاز در تهران

دیزل ژنراتور ها یک دستگاه ترکیبی هستند که از یک ژنراتور الکتریکی و یک موتور دیزل تشکیل شده اند. وظیفه اصلی این دستگاه ها تولید و تهیه انرژی الکتریکی است. دیزل ژنراتورها به دلیل قدرت بالا و هزینه کم سوخت، معمولاً در مواقعی که اتصال به شبکه برق عمومی مقدور نیست  استفاده می‌شوند. دیزل ژنراتور از موتور دیزل، ژنراتور برق، شاسی دیزل ژنراتور و تانک سوخت ژنراتور برق وتابلو فرمان و  … تشکیل شده است..از دیزل ژنراتور ها در بسیاری از صنایع مانند کشتی‌سازی، معادن،  راه‌سازی و ساختمان سازی همچنین در  بیمارستان ها و مناطق دور افتاده برای تامین برق مصرفی استفاده می‌شود.

 دیزل ژنراتور ها باتوجه ‌به تکنولوژی‌های خاصی که دارند  نگهداری صحیح آن ها باعث می‌شود تا در بلندمدت از وارد شدن هزینه‌های سنگین براثر خرابی دستگاه جلوگیری شود دستگاه های دیژل ژنراتور دستگاه های حساسی هستند و سرویس های دوره ای و تعمیر تخصصی این دستگاه ها را به هیچ عنوان نباید فراموش کنید.

اهمیت تعمیر و نگهداری از دیزل ژنراتور

در زمینه نگهداری از دستگاه‌های دیزل ژنراتور نکات مختلفی وجود دارد که مدیران و فعالان صنایع مختلف باید به آن توجه داشته باشند. نگهداری صحیح از دیزل ژنراتور باعث می‌شود تا در بلندمدت از وارد شدن هزینه‌های سنگین براثر خرابی دستگاه جلوگیری شود و بتوان با کمترین هزینه ممکن شاهد ادامه کارکرد این دستگاه‌ها بود.

علاوه بر این نگهداری صحیح از دستگاه‌های دیزل ژنراتور به عملکرد صحیح این دستگاه‌ها در طول زمان نیز کمک قابل‌توجهی خواهد کرد. دیزل ژنراتور ها درصورتی‌که به‌صورت دوره‌ای مورد بازرسی و نگهداری قرار نگیرند، در طول زمان عملکرد مناسبی نخواهند داشت و دچار مشکلات فراوانی خواهند داشت و عملاً صنایع را با اختلال در فعالیت روبرو خواهند نمود.

نکته‌ای که باید به آن اشاره شود این است که دیزل ژنراتور ها باتوجه‌به تکنولوژی‌های خاصی که دارند ممکن است به نگهداری‌های خاص نیاز داشته باشند اما به‌طورکلی یک سری از موارد وجود دارد که برای نگهداری از کلیه موتورهای ژنراتور دیزلی باید به آن توجه داشت تا دستگاه‌ها عملکرد خوبی داشته باشند.

کارشناسان فعال در صنعت تولید ژنراتورها توصیه می‌کنند تا دستگاه‌های دیزل ژنراتور حداقل در دوره‌های ۳ ماهه مورد بررسی قرار گیرند. بررسی قسمت‌های مختلف این دستگاه‌ها باتوجه‌به اصول و ضوابطی که وجود دارد باید انجام شود؛ در غیر این صورت سلامت دستگاه‌ها تضمین نخواهد شد.

تعمیر دیزل ژنراتور 3 فاز در تهران

سرویس و نگهداری موتورهای دیزل ژنراتور از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بهترین روش برای سرویس و نگهداری ژنراتورها، پیروی از برنامه ‌ای است که کارخانه سازنده آن‌ ها تدوین کرده اند

بسته به نوع شرایط و استفاده ای که از موتورهای ژنراتور می ‌شود، سرویس آن ‌ها را به دوره ‌های ماهیانه، دوماهه و سه‌ ماهه دسته‌ بندی خواهند کرد که احتمال خرابی ژنراتورها را بسیار پایین می ‌آورد.

عوامل مختلفی هستند که می ‌توانند به طول عمر دیزل ژنراتور کمک کنند، نحوه نصب صحیح و درست دیزل ژنراتور یکی از مهم‌ ترین مواردی به شمار می ‌رود که می ‌تواند عملکرد و کارایی آن را بالا ببرد.

لازم به ذکر است بگوییم مواردی چون دمای محیط، آب ‌و هوای محیط، ارتفاع از سطح دریا، اندازه موتور، سرویس و نگهداری ژنراتور به ‌طور منظم و … می ‌تواند کمک کند که این موتور ژنراتور از طول عمر بیشتری برخوردار شود.

اما گاهی اوقات مشکلاتی برای دیزل ژنراتور ایجاد می ‌شود که باید از تعمیرکاران حرفه ‌ای کمک گرفت، در واقع روند تعمیرات دیزل ژنراتور و عیب ‌یابی آن ‌ها به دلیل این‌ که به‌ عنوان یک وسیله تجهیزاتی حیاتی به شمار می‌ روند، بسیار مهم می ‌باشد.

تعمیر و سرویس و نگهداری صحیح دیزل ژنراتور همان ‌طور که گفته شد بر عملکرد آن تاثیر بسزایی دارد، بنابراین هنگام تعمیرات این وسیله نیاز به دانش فنی، قطعات یدکی اصلی، دستگاه تست نهایی، سخت ‌افزارهایی چون دستگاه دیات و … می باشد که باید آن‌ ها را در اختیار داشته باشید.

در فرایند تعمیردیزل ژنراتور مشکلات و مسائلی که می ‌تواند در روند کاری آن مشکلاتی را ایجاد کنند، شناسایی و رفع خواهد شد، مشکلاتی که ممکن است برای دیزل ژنراتور ایجاد شود روشن نشدن آن یا دیر روشن ‌شدن و خروج دود از اگزوز، گرم کردن موتور و … می ‌باشد که همگی آن را تعمیرکاران حرفه‌ ای می‌توانند به ‌راحتی رفع کنند.

تعمیر دیزل ژنراتور 3 فاز در تهران

 

تعمیرات دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا

در روند تعمیر دیزل ژنراتور۴۰۰ کاوا  و عیب یابی دیزل ژنراتور، به عنوان یک تجهیز حیاتی و مهم و در واقع گرداننده چرخ صنعت توجه به عیب یابی و تعمیرات دیزل ژنراتور مهم به نظر می رسد. در این فرآیند تعمیرات دیزل ژنراتور و عیب یابی دیزل ژنراتور سعی شده است به مشکلات دیزل ژنراتور، تعمیرات اساسی دیزل ژنراتور، تعمیرات تخصصی دیزل ژنراتور و در نهایت تعمیر و سرویس دیزل ژنراتور پرداخته شود.

 از دیزل ژنراتور ۴۰۰ KVA  برای استفاده  برق اضطراری منازل چند صد واحدی ، مجتمع های اداری و تجاری بسیار مناسب می باشند علاوه بر این برای پمپاژ آب مزارع و عملیات عمرانی نیز استفاده می شوند. همچنین برای تولید برق مورد نیاز آتشنشانی و پایان کار ساختمانهای بزرگ و چند واحدی استفاده می شوند .

تعمیرات دیزل ژنراتور ۷۰۰ کاوا

استفاده از دیزل ژنراتور ۷۰۰ کاوا دارای مزایای چون قدرت تولید بالا ، عملکرد پایدار ، عملکرد بالا در شرایط سخت و صرفه اقتصادی آن است.از موارد کاربرد دیزل ژنراتور ۷۰۰ کاوا می توان به استفاده کارخانه ها، استفاده بیمارستان ها،استفاده مصارف معادن و استفاده در مرغداری ها ، شیلات و…نام برد.

خدمات تعمیر و نگهداری ژنراتور ارائه شده توسط گروه مهندسی فرجام ژنراتور  بسیار مناسب و علمی است و به سرعت انجام می شود. شما باید با برنامه ای ماهانه ، نیمه سالانه یا سالانه از سیستم های ژنراتور خود بازدید کنید. نگهداری ژنراتور شما اساساً با عملکرد سیستم ژنراتور شما مرتبط است. حتی باید یکی از بهترین سیستمهای برق اضطراری را نیز به موقع بازرسی و پشتیبانی کرد..

سرویس و نگهداری منظم و تعمیر دیزل ژنراتور ۱۰۰۰ کاوا به تشخیص مشکلات جزئی قبل از تبدیل شدن معضلات بزرگ کمک می کند. با سالها تلاش در این زمینه ، ما کاملاً توانسته ایم خدمات عالی تعمیر و نگهداری ژنراتور را به مشتریان ارائه دهیم. علاوه بر این ، ما همچنین خدمات تعمیر و نگهداری ژنراتور خود را در فاصله زمانی ق داده شده در محل دلخواه مشتری ارائه می دهیم..

تعمیر دیزل ژنراتور 3 فاز در تهران

سخن پایانی:

دیزل ژنراتور ها باتوجه ‌به تکنولوژی‌های خاصی که دارند به نگهداری صحیح نیاز دارند تا ازهزینه های سنگین براثر خرابی دستگاه  جلوگیری شود.دستگاه های دیزل ژنراتور به دلیل حساسیت بالا به سرویس های دوره ای و تعمیر تخصصی نیازمند اند و با توجه به نوع شرایط و استفاده ای که از آن ها میشود، سرویس آن ‌ها را به دوره ‌های ماهیانه، دوماهه وسه ماه دسته‌ بندی می کنند که احتمال خرابی ژنراتورها را پایین می اورد. گروه مهندسی فرجام ژنراتور با چندین سال سابقه فعالیت و داشتن کادر مجرب فنی و مهندسی در زمینه فروش و اجاره و همچنین تعمیرات و خدمات پس از فروش حرفه ای ژنراتور های صنعتی در کنار شما مصرف کنند گان عزیز می باشد.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا