عمومی

کپی برداری کلیپ جدید بانک ملت از ویدئوی جنیفر لوپز

ویدئوی تبلیغاتی اخیر بانک ملت که در نوروز ۱۳۹۱ از شبکه های سیما پخش می شود، یک کپی برداری کامل از موزیک ویدئوی جنیفر لوپز، خواننده و بازیگر نامدار آمریکایی می باشد. این کپی برداری نه تنها در ایده اصلی کلیپ و شباهت برخی بازیگران حاضر در این کلیپ بلکه در موسیقی آن نیز می باشد ! یعنی تبلیغ بانک ملت و موزیک ویدئوی خانم لوپز هر دو از یک موسیقی استفاده کرده اند. به عبارتی با صرفنظر کردن از برخی تفاوتهای جزیی می توان گفت در این کلیپ تلاش شده است، جای خانم لوپز در موزیک ویدئو کاراکتر مرد بانک ملت در تبلیغ قرار گیرد. شما می توانید این کلیپ را در ادامه مشاهده فرمایید.

کلیپ تقلید بانک ملت از جنیفر لوپز !

این تیزر از بانک ملت که به شکل مشخص و واضحی از یکی از کلیپ‌های جنیرف لوپز آمریکایی تقلید و ایده برداری شده بود، با بازتاب و واکنش نسبتاً گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی زمان خودش روبرو شد و کماکان هم از مثال‌های پرتکرار کپی‌برداری آژانس‌های تبلیغاتی ایرانی از نمونه‌های خارجی به حساب می‌آید.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا