شرکتهای ایرانی

پایان سومین استارتاپ ویکند تهران

در سومین دوره استارت آپ ویکند تهران تیم مامان پز مقام نخست، تیم لکسی مقام دوم و تیم شیورهود مقام سوم را کسب کردند. گزارش کامل سومین استارتاپ ویکند در بخش پوشش زنده استارتاپ ویکند قابل مشاهده است.

سومین دوره استارت آپ ویکند تهران توسط شرکت خاورزمین سیستم کیش و به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد که در این مسابقه شرکت کنندگان طی ۵۴ ساعت ایده های خود را به محصول تبدیل کردند.

استارت آپ ویکند چیست؟

استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی برگزار می گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ، بازاریاب های حرفه ای و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا در طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت استارتاپ ویکند تهران مراجعه کنید.

جایزه تیم های برتر

تیم اول در سومین استارتاپ ویکند تهران به نکست راه پیدا می کند. با حمایت مالی یکی از صندوق های سرمایه گزاری فعال در زمینه وب٬ تیم اول سومین استارتاپ ویکند تهران می تواند این فرصت را داشته باشد تا در دوره استارتاپ نکست شرکت کند.

استارتاپ نکست چیست؟

نکست (Next) یک دوره ۵ هفته فشرده آموزشی-تجربی برای استارتاپ هاست. این دوره جهانی در سال ۲۰۱۲ توسط استارتاپ ویکند طراحی گردیده است تا در سراسر دنیا به تیم هایی که تشکیل استارتاپ داده اند آخرین راهکارهای تحکیم و پایدارسازی استارتاپ ها را آموزش دهد.

استارتاپ ویکند با همکاری استیو بلنک (Steve Blank)، یوداسیتی (Udacity)  و مرکز شتابدهی تک استارز(TechStars) بزرگترین و موثرترین برنامه فشرده آموزش کارآفرینی را طراحی نموده است. دوره های استیو بلنک اکنون در دانشگاه های استفورد، برکلی و کلمبیا تدریس می شوند.

برای اطلاعات بیشتر از نکست به وبلاگ استارتاپ ویکند تهران مراجعه کنید.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا