شرکتهای ایرانی

سمینار بازاریابی و فروش ۱۲شهریور برگزار می شود

دومین سمینار بازاریابی و فروش حرفه ای توسط مرکز آموزش بازرگانی ایران و با همکاری اتاق تعاون البرز روز پنجشنبه ۱۲ شهریور در کرج برگزار خواهد شد. شرکت کنندگان این سمینار علاوه بر مدرک معتبر از مرکز آموزش بازرگانی ایران مدرک بین المللی IQS انگلستان را نیز دریافت خواهندنمود. علاقه مندان با توجه به محدودیت زمان برای ثبت نام، هم اکنون می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنند و یا با ۰۲۱۶۶۳۸۹۵۲۵ و یا ۰۹۱۲۶۱۰۲۰۵۱ تماس حاصل نمایند. app

دومین سمینار بازاریابی و فروش حرفه ای، با حضور آقایان دکتر رضا ابیاک، دکتر کامران صحت، سید حمیدرضا عظیمی و مسعود محمدی برگزار خواهد شد. طبق برنامه اعلام شده توسط دبیرخانه این سمینار، محور این سمینار شیوه های فروش و بازاریابی در شرایط بازار ایران خواهد بود. سید حمیدرضا عظیمی، در این سمینار با رویکری کاملاً کاربردی و عملیاتی از شیوه های بازاریابی و فروش آنلاین بر روی اینترنت برای کسب و کارهای کوچک و متوسط خواهد گفت.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید و یا با ۰۲۱۶۶۳۸۹۵۲۵ تماس حاصل نمایید.

سمینار بازاریابی و فروش حرفه ای

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا