بازاریابی اینترنتی

دانلود رایگان کتاب «شروع کسب و کار آنلاین»

Starting An Online Business For Dummies

کتاب Starting An Online Business For Dummies (شروع کسب و کار آنلاین) یکی از کتابهای پرطرفدار دنیا در سه ماهه نخست سال 2015 بوده است. این کتاب که در 456 صفحه به موضوع آغاز یک کسب و کار آنلاین پرداخته است که می تواند راهنمایی برای کارآفرینان ایرانی باشد تا بتوانند کسب و کار خود را به صورت آنلاین راه اندازی نمایند. فروشگاه فایلهای مدیریتی حاوی تمام مقالات سایت، صدها مقاله عملی و صدها کتاب اورجینال در حوزه مدیریت و کسب و کار می باشد، این کتاب را به صورت رایگان و به عنوان هدیۀ اردیبهشت ماه خود در اختیار تمام کاربران قرار داده است که می توانید از ادامه مطلب به صورت رایگان دانلود کنید.

دانلود رایگان کتاب شروع کسب و کار آنلاین

Greg Holden نویسندۀ کتاب Starting An Online Business For Dummies می باشد که این کتاب را در 20 فصل و با دقت ویژه ای تدوین و تالیف نموده است. در این کتاب ضمن معرفی ابزارهای استراتژیک نوین در فضای وب پا را فراتر نهاده و از یک وبسایت ساده برای کسب و کار آنلاین گذر کرده است.

پیشنهاد می کنیم، این کتاب 456 صفحه ای را از لینک زیر به صورت رایگان دانلود نمایید؛ و دست کم بخشهایی از آن که به بیزینس شما مرتبط است را مطالعه نمایید.

لینک دانلود کتاب

دانلود رایگان کتاب Starting An Online Business For Dummies

دانلود کتاب starting and online business

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا