اقتصاد مدیریتسیستم‌های اطلاعات مدیریت (MIS)عمومی

انقلاب در کسب و کارها با همه‌گیری هوش مصنوعی

ارائه سید حمیدرضا عظیمی در دومین کنفرانس بین‌المللی اقتصاد و مدیریت کسب و کار

دومین کنفرانس بین‌المللی اقتصاد و مدیریت کسب و کار توسط انجمن مدیریت کسب و کار ایران در سالن اجلاس سران برگزار شد. این کنفرانس که در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ برگزار گردید، به موضوعات مختلف پیرامون کسب و کار و اقتصاد پرداخت، از جمله آقای سید حمیدرضا عظیمی که در سخنرانی کوتاه به «انقلاب در کسب و کارها با ظهور هوش مصنوعی» پرداختند. در ادامه فایل PowerPoint این ارائه و ویدئوی کامل سخنرانی ایشان آمده است.

انقلاب در کسب و کارها با همه‌گیری هوش مصنوعی

خبرگزاری ایسنا اسامی سخنرانان و برندگان جوایز ملی در این کنفرانس را در اینجا منتشر کرده است. همچنین برای مشاهده لیست کامل مقالات، سخنرانی‌ها و سایر موارد می‌توانید به سایت کنفرانس مراجعه فرمایید و یا سایت انجمن مدیریت کسب و کار ایران را ملاحظه بفرمایید.

برای دانلود فایل پاورپوینت کامل و قابل ادیت ارائه آقای سید حمیدرضا عظیمی در دومین کنفرانس بین‌المللی اقتصاد و مدیریت کسب و کار پس از عضویت رایگان از لینک زیر استفاده فرمایید. (دانلود این فایل کاملاً رایگان است، و تنها کافی است که عضویت رایگان خود در سایت را انجام دهید)

این فایل را پس از عضویت، رایگان از سایت دانلود کنید.

برای مشاهده این قسمت به عضویت رایگان در سایت یا ارتقای سطح عضویت نیاز دارید.

عضو شوید یا اگر عضو هستید سطح عضویت خود را ارتقا دهید

 

سخنرانی سید حمیدرضا عظیمی
سخنرانی سید حمیدرضا عظیمی

سید حمیدرضا عظیمی

سید حمیدرضا عظیمی، دانش آموخته مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با گرایش بازاریابی از دانشگاه شهید بهشتی و دکتری مدیریت از دانشگاه علامه طباطبایی که از سال 1382 فعال فضای تجارت الکترونیک بوده و هم اکنون از مدرسین مدیریت بازاریابی و به طور مشخص بازاریابی اینترنتی (Digital Marketing) است. رزومه کامل من را اینجا ببینید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا