فناوری اطلاعات

درگاه های پرداخت واسط پارس پال،جهان پی و … فیلتر شدند

درگاه های پرداخت واسط پارس پال، جهان پی، درگاه پرداخت و برخی دیگر از درگاه های پرداخت واسط شناخته شده ایرانی از دیشب فیلتر شدند. به گزارش سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت، این درگاه های واسط که امر پرداخت آنلاین را برای فعالان عرصۀ وب فارسی تسهیل می کردند از ساعات پایانی دیشب ۲۶ اسفند ماه فیلتر شده اند. مسدود شدن پارس پال و جهان پی و درگاه پرداخت در روزهای پایانی سال ۱۳۹۴ موضوعی است که کار را برای پیگیری توسط صاحبان وبسایتها مشکل می کند.

سرویس پارس پال، که یکی از درگاه های پرداخت واسط شناخته شده است، در وبسایت خود این متن را منتشر نموده است :

پذیرندگان محترم ، متاسفانه امروز در اقدامی تمامی درگاه های پرداخت واسط شناخته شده کشور به دلیل نامعلومی بدون اخطار یا ابلاغ قبلی فیلتر شده است

همچنین جهان پی و … از دیگر درگاه های پرداخت واسط نیز فیلتر شده اند و این اتفاق کار را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط آنلاین که از این سرویسها برای دریافت مبلغ سفارشات خود از کاربران استفاده می کردند، مشکل نموده است. بروز این اتفاق در روزهای پایانی سال، که معمولاً تعداد تراکنشهای آنلاین بیشتری رخ می دهد، کار را سخت تر نیز نموده است.

پارس پال و جهان چی فیلتر شدند

باید دید، علت این اتفاق چه بوده است و ادامه فعالیت سایتهای درگاه پرداخت، به چه صورت ادامه پیدا خواهد کرد.

درگاه های پرداخت واسط پارس پال،جهان پی و … فیلتر شدند

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا