شرکتهای ایرانی

نورپردازی مجالس

یکی از سیستم های نورپردازی ، نورپردازی حرفه‌ای مجالس میباشد که از نیازها و علت مهم بمنظور ارتقا کیفیت برگزاری مراسم‌ها، جشن‌ها یا مجالس به شمار می آید. استفاده مناسب از ترکیب رقص نور و تجهیزات نورپردازی پیشرفته می‌تواند زیبایی محیط را دو چندان نماید. سالن ها، تالار های پذیرایی و باغ ها می‌توانند با استفاده از تجهیزات نورپردازی و رقص نور‌های جدید ضمن جلب نظر مشتری و میهمانان، درآمد بیشتری را کسب نمایند. حتی در مهمانی‌ها و مراسم های خودمانی دیده ایم که استفاده از سیستم نورپردازی مراسم را چشم نواز و جذاب تر کرده است.

نورپردازی مجالس

تجهیزات نورپردازی

سیستم های نورپردازی شامل مووینگ‌ها و بخارسازها و رقص نور و… میشود که بر اساس مجلس و موقعیتی که وجود دارد این امکان را دارید که انتخاب مناسبی را در زمینه نورپردازی داشته باشید و مشاورین ما در مجموعه گرسوز شما را راهنمایی کرده تا انتخاب مناسبی داشته باشید.

انتخاب رقص نور با لحاظ کردن نوع مراسم و بودجه شما انتخاب میشود چرا که رقص نورها دارای انواع متنوعی بوده و رنج قیمتی گوناگونی را داشته و نیز از جایی که نورپردازی تالار با خانه تفاوت دارد بایستی بسته به نیاز خود رقص نور مناسب خود را انتخاب نمایید.مثلا در تالارها و باغ ها بهتر است که از مووینگ بیم ۲۳۰ و یا مووینگ بیم ۳۵۰ استفاده کنید در صورتی که این نوع از رقص نور برای استفاده در منازل مناسب نیستند. در معرفی کردن هر یک از این کالاها عملکرد و کارایی و محیط استفاده آن ذکرگشته که انتخاب سیستکم های نورپردازی را برای شما سهل می نماید.

رقص نور

در خصوص رقص نور باید بگوییم نورپردازی هماهنگ شده با موسیقی، در ادغام  با لیزر و رقص نور، بین مه و دود و برق فلاشرها، محیطی منحصر بفرد و هیجان انگیزی را فراهم کرده  که لحظات به یادماندنی و ماندگاری را میتواند ثبت نماید.  رقص نورها ، دارای انواع گوناگون و حالت های مختلفی است که هر یک از آن ها امکانات خاص خود را دارا میباشند و این امکانات عبرتند از به عنوان مثال نوع طرحی که انتشار میدهند، امکان برنامه ریزی و هماهنگی با موسیقی با رنگ های متنوع و گوناگون و…

نورپردازی مجالس

مووینگ

مووینگ‌ها از ابزارهای نورپردازی به شمار می آیند که جهت برگزاری مجالس ومراسم حرفه ای بکار گرفته میشوند. تدر اغلب کنسرت ها شما می‌توانید دستگاه مووینگ را مشاهده کنید چرا که تقریبا در تمام کنسرت ها از این دستگاه استفاده میشود. مووینگ‌ها برحسب قدرت و ابعاد در دو دسته کلی از قبیل مووینگ بیم و مووینگ وش قرار می‌گیرندکه در همین صفحه میتوانید امکانات و توضیحات بیشتری از آنها را مطالعه نمایید.

بخارساز

از دیگر تجهیزات نورپردازی بخارساز است که در واقع یک مجلس خوب با استفاده از یک بخارساز تبدیل به یک مجلس عالی میگردد. دستگاه های بخارساز عناوین گوناگونی داشته که با همین اسم های مختلف بین مردم شناخته شده هستند ، اسمهایی از قبیل  بخارساز، دودزا، دستگاه دودساز و اسموک که این دستگاه‌ها دارای دو بخش میباسند که در یک بخش مایع بخار رسخته شده و بخش دیگر موظف به پرتاب آن میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه دستگاه بخارساز مراجعه نمایید.

گرسوز

فروشگاه اینترنتی گرسوز با واردات مستقیم انواع سیستم‌های نورپردازی مجالس از قبیل انواع لیزر شو، افکت­ها، فلاشر، مووینگ، پار ال ای دی، بلک لایت، گوی آینه ای، توپی گردان، مشعل، بخارساز، حباب ساز، برف ساز، فایر، پرده ال ای دی، انواع سازه، استیج، دستگاه های میکسر و سایر لوازم جانبی سیستم‌های نورپردازی محیطی مناسب را به منظور ارائه محصولات و مشخصات فنی آن‌ها ایجاد کرده که چنانچه نگوییم در ایران بی‌نظیر است ولی بایستی گفت که در ایران کم نظیر است.
تمام  تصاویر و ویدیوها از محصول های واقعی و از سوی تیم فنی مجموعه گردسوز تهیه گشته و هرگز تصاویر اینترنتی نمی باشند. مجموعه گرسوز قیاس کیفیت و قیمت محصولات را به خود شما مشتریان واگذار نموده است.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا