شرکتهای ایرانی

طرح فروش دیزل ژنراتور برای جلوگیری از قطع برق در تابستان!

طرح فروش دیزل ژنراتور برای جلوگیری از قطع برق در تابستان!

طرح فروش ویژه دیزل ژنراتور در تصاکو Tsaco

قعطی برق در طول تابستان، یکی از مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند در روند کار کارخانجات و شرکت‌ها مشکلاتی اساسی به دنبال داشته باشد. در همین راستا، شرکت تصاکو (Tsaco) به عنوان نمایندگی رسمی فروش دیزل ژنراتور اصل در ایران، تصمیم به اجرای طرح فروش ویژه انواع دیزل ژنراتور از برندهای برتر دیزل شامل : دیزل ژنراتور پرکینز، کامینز، میتسوبیشی، ولوو و دوسان همچنین انواع ژنراتور های گازی را دارد، تا بتوانید بدون داشتن کمترین مشکل، در طول تابستان به کار خود ادامه دهید. در ادامه این مطلب، به بررسی این طرح ویژه از شرکت نمایندگی فروش دیزل ژنراتور تصاکو و مطالبی که در زمینه فروش و قیمت دیزل ژنراتور باید بدانید می‌پردازیم.

طرح فروش دیزل ژنراتور برای جلوگیری از قطع برق در تابستان!

با توجه به اطلاع از برنامه‌های قعطی برق در طول تابستان، تولید دیزل ژنراتور در سایزهای مختلف ۱۷ کاوا تا ۱۵۰۰ کاوا افزایش پیدا کرده و فروش آن به صورت ویژه در حال انجام است. با توجه به مواردی که عنوان شد، می‌توان تصور کرد که خرید دیزل ژنراتور در این طرح فروش فواید زیادی دارد.

خرید گسترده‌ کارخانجات و شرکت‌ها به دلیل اطلاع از مشکلاتی که قعطی برق در طول تابستان به همراه دارد، باعث شده تا این دستگاه‌ها به صورت محدود و زمان سفارش طولانی شود. به همین دلیل، قابل ذکر است که انتخاب و خرید محصول قبل از شروع فصل گرما اهمیت زیادی دارد. توصیه می‌شود در صورت تمایل برای خرید دیزل ژنراتور، ویژگی‌ها و مشخصات را به صورت دقیق بررسی کرده و مطمئن شوید برای کاربرد مورد نظر شما مناسب است.

فروش ویژه انواع دیزل ژنراتور آکسا در تصاکو

تصاکو، یکی از مهم‌ترین شرکت‌هایی است که به عنوان نمایندگی دیزل ژنراتور آکسا، این محصولات را به شما ارائه می‌کند. این دیزل ژنراتورها در ترکیه و با بهترین سطح کیفی تولید می‌شوند. این برند علا‌وه‌بر تولید دستگاه، محصولات دیگر کمپانی‌ها را مثل کامینز آمریکا، پرکینز، ولوو و میتسوبیشی کوپل می‌کند. به همین دلیل، این فروش ویژه دیزل ژنراتور شامل محصولات برندهایی که گفته شد می‌شود.

یکی از مهم‌ترین مواردی که برای خرید دیزل ژنراتورهای آکسا باید در نظر داشته باشید، خرید محصول از نمایندگی انحصاری فروش دیزل ژنراتور است. این موضوع به شما اطمینان می‌دهد محصول به صورت اصل و با کیفیت بالا ارائه شده است. به همین دلیل توصیه می‌شود، این محصول را در طرح ویژه فروش دیزل ژنراتور خریداری کنید.

محصولات آکسا، دارای تنوع بسیار بالایی هستند، بهتر است برای خرید و دریافت قیمت دیزل ژنراتور، از طریق تماس تلفنی با کارشناسان در ارتباط باشید. تماس با کارشناسان می‌تواند بهترین راهکار در این زمینه باشد، با این روش، قیمت محصول را به صورت بروز دریافت کرده و نسبت به خرید آن اقدام کنید.

معرفی برترین برندهای روز دنیا دیزل ژنراتور

طرح فروش دیزل ژنراتور برای جلوگیری از قطع برق در تابستان!

دیزل ژنراتورها در برندهای مختلفی ارائه می‌شوند و تنوع بالایی بر اساس نوع برند دارند، خرید محصول از برند باکیفیت تا حد زیادی حائز اهمیت است. در ادامه مطلب به بررسی برخی از برترین برندهای روز دنیا دیزل ژنراتورها می‌پردازیم:

۱- کامینز (Cummins)

دیزل ژنراتورهای کامینز در کشور آمریکا و از توان ۸٫۸ تا ۲۶۶۰ کیلو واتر تولید می‌شوند. در این محصولات از موتورهای سنگین استفاده شده و با توجه به این راندمان بسیار بالایی دارند. در صورتی که نیاز به خرید دیزل ژانراتور برای استفاده‌های طولانی دارید، این برند می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

۲- پرکینز (Perkins)

 محصولات پکینز با کیفیت بسیار مطلوب و در کشور انگلستان تولید می‌شوند. این دستگاه‌ها توانایی تولید کردن موتورهای دیزلی با دور و قدرت بالا دارند و در ساختار آنها از قطعاتی استفاده می‌شود که دارای طول عمر بالایی هستند. محصولات این کمپانی در توان‌های مختلف از ۸ کیلووات تا ۲ مگاوات ارائه شده و کاملا قابل اطمینان برای استفاده در شرایط قعطی برق به شمار می‌روند.

۳- ولوو (Volvo)

دیزل ژنراتورهای ولوو در کشور سوئد و با بروز ترین تکنولوژی‌ها ساخته می‌شوند. راه‌اندازی و نصب این دستگاه‌ها بسیار ساده است و می‌توانند در مواردی مثل بیمارستان‌ها، فرودگاه‌ها و بانک‌ها به کار بروند. جالب است بدانید که مصرف سوخت در محصولات تولید شده توسط کمپانی ولوو بسیار پایین است، این موضوع در کاهش هزینه‌ نگهداری از آنها تاثیر زیادی دارد.

۴- میتسوبیشی (Mitsubishi)

روند تولید محصولات میتسوبیشی در کشور ژاپن انجام شده و از نظر کیفیت و عملکرد، یکی از برترین برندهای روز دنیا دیزل ژنراتور به شمار می‌رود. برخی از کاربردهای محصولات تولید شده توسط این کمپانی شامل مواردی مثل منازل مسکونی، دامداری‌ها، گلخانه‌ها، مکان‌های اداری و غیره می‌شوند. با خرید و استفاده از این محصول، می‌توان از عدم بروز مشکل در هنگام قعطی برق اطمینان پیدا کرد.

شرکت تصاکو، تصمیم بر معرفی دو مورد از بهترین محصولات دیزل ژنراتور را به زودی دارد. بلافاصله بعد از معرفی محصولات و در راستای ارائه اطلاعات مورد نیاز به شما، مطالبی برای بررسی دقیق این محصولات منتشر خواهد شد.

فواید خرید دیزل ژنراتور در شرایط فروش ویژه

طرح فروش دیزل ژنراتور برای جلوگیری از قطع برق در تابستان!

خرید محصول در شرایط فروش ویژه دیزل ژنراتور می‌تواند فواید زیادی را به دنبال داشته باشد که برخی از آنها شامل موارد زیر می‌شوند:

  • در این شرایط محصولات با تنوع بالایی ارائه شده و با توجه به این حتما می‌توانید مناسب‌ترین نوع دیزل ژنراتور را برای کاربرد مورد نظر خود پیدا کنید. با این حال، به محدود بودن زمان طرح فروش دیزل ژنراتور هم توجه داشته و هر چه سریع‌تر نسبت به خرید اقدام کنید.
  • خرید محصول، قبل از بروز مشکل در مجموعه شما به دلیل قطعی برق در تابستان می‌تواند یک تصمیم کاملا هوشمندانه باشد.
  • قبل از شروع فصل گرما و قعطی برق و البته با توجه به افزایش روزانه قیمت ارز، بهترین کار خرید زودتر محصول است.
  • بعد از گذشت شرایط فروش ویژه این محصولات، به دلیل محدود بودن، ممکن است نتوانید دیزل ژنراتور را با برند مورد نظر خود خریداری کنید. در حال حاضر، این محصولات با تنوع بالایی از نظر مشخصات هم ارائه می‌شوند که بعد از اتمام این شرایط امکان محدود شدن دستگاه‌ها از این نظر وجود دارد.

خرید دیزل ژنراتور از نمایندگی انحصاری فروش

در صورت تمایل برای خرید محصول، باید به برخی نکات و پارامترها توجه داشته باشید. یکی از مهم‌ترین نکات برای خرید دستگاه، مراجعه به فروشگاه‌های معتبر و نمایندگی انحصاری فروش دیزل ژنراتور است. با خرید محصول از نمایندگی فروش دیزل ژنراتور می‌توان از کیفیت و اصالت محصول اطمینان پیدا کرد.

در کنار این، باید مشخصات فنی و ویژگی‌های محصولات مختلف را بررسی کرده و مناسب‌ترین دستگاه را با توجه به کاربرد مورد نظر انتخاب کنید. در کنار این می‌توانید از افراد متخصص و کارشناسان هم برای خرید محصول مشاوره دریافت کنید.

کلام پایانی

دیزل ژنراتورهای آکسا، دارای تنوع بالایی هستند و می‌توانند در بسیاری از موارد مثل شر‌کت‌ها و کارخانجات به کار بروند. با توجه به شروع فصل گرما و اطلاع از قعطی برق در تابستان، خرید دیزل ژنراتور برای استفاده در کارخانه و شرکت حائز اهمیت است و می‌تواند از بروز اختلال در روند کار جلوگیری کند. در طرح فروش ویژه دیزل ژنراتور، محصولات به صورت گسترده‌ای ارائه شده و می‌توانید مناسب‌ترین محصول را با توجه به کاربرد خریداری کنید.

فروش دیزل ژنراتور در شرکت تصاکو، به صورت محدود است، با توجه به این، خرید هر چه زودتر محصول اهمیت زیادی دارد. در صورت تمایل برای خرید محصول و نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دیزل ژنراتورها به وب سایت Tsaco-diesel.com مراجعه کنید.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا