شرکتهای ایرانی

بهترین مدل پکیج ایران رادیاتور

بهترین مدل پکیج ایران رادیاتور

انواع مدل‌های پکیج ایران رادیاتور از پرطرفدارترین سیستم‌های گرمایشی موجود در بازار مصرف هستند. این محصولات از راندمان بالایی برخوردار بوده و کیفیت قابل توجهی هم دارند. به همین دلیل بسیاری از ایرانیان از این سیستم‌ها استفاده می‌کنند.

برای اطلاع از قیمت پکیج ایران رادیاتور به سایت مربوطه مراجعه نمایید.

برند سازنده ایران رادیاتور این محصولات خود را در تنوعی از مدل‌ها و سری‌ها تولید کرده و به بازار مصرف ارائه داده است که هر کدام ویژگی‌های مخصوص به خود را داشته و مزایا و معایب آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. شما می‌توانید از این تجهیزات در مصارف و فضاهای گوناگونی استفاده کنید. به طور کلی می‌توان این سیستم‌ها را در مدل‌های تک مبدل، دو مبدل، فن‌دار و بدون فن دسته‌بندی کرد.

بهترین مدل پکیج ایران رادیاتور

از آنجایی که خرید انواع مدل‌های پکیج ایران رادیاتور با افزایش قابل توجهی روبرو شده در این مقاله قصد معرفی این محصولات را داریم و می‌خواهیم برخی از مهم‌ترین مزایا و معایب آن‌ها را مرور و بررسی کنیم. پس اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این سیستم‌ها هستید با ما همراه باشید.

مدل‌های پکیج ایران رادیاتور

مدل‌های پکیج ایران رادیاتور و سری‌های مختلف این محصولات در بازارها کم نبوده و از تنوع بسیار بالایی برخوردارند. به همین دلیل پیش از خرید بهترین مدل پکیج ایران رادیاتور با دشواری‌ها و سردرگمی‌هایی مواجه خواهید شد. در ادامه برخی از مهم‌ترین مدل‌های این محصولات معرفی و بررسی شده‌اند.

پکیج زمینی ایران رادیاتور

این پکیج‌ها در حالت معمول توسط افرادی که در ویلاها سکونت داشته و یا در ساختمان‌های چند طبقه زندگی می‌کنند مورد استفاده قرار می‌گیرند. چراکه حجم بالایی داشته و فضای بیشتری را هم به اشغال خود در می‌آورند.

به همین دلیل در مکان‌هایی قابل نصب و بهره‌برداری هستند که نیاز به حجم بیشتر مخزن بوده و نمی‌توان چنین فضایی را با یک پکیج دیواری گرم کرد. در بیشتر موارد این سیستم‌ها از مخزن چدنی به وجود آمده و یا جنس مخزن آن‌ها استیل است و توان گرمایش چندین واحد در یک آپارتمان را دارند.

پکیج‌های دیواری ایران رادیاتور

پکیج‌های دیواری ایران رادیاتور دارای مبدل گرمایشی بوده و ظرفیت حرارتی آن‌ها چیزی میان ۱۸ تا ۳۲ کیلووات است. پس شما می‌توانید از این سیستم‌ها برای تامین گرمایش یک واحد آپارتمانی استفاده کنید. سوخت مصرفی این تجهیزات، گاز، گازوئیل و برق بوده و می‌توانند بر اساس نوع پکیج، تنها دارای یک سوخت نباشند.

پکیج‌های دیواری ایران رادیاتور گاز سوز و برقی، فضای بسیار کمی را به اشغال خود درآورده و صدای بسیار کمی را هم ایجاد می‌نمایند و پکیج‌های گازوئیل سوز را می‌توانید در موتورخانه‌ها و یا انباری‌ها نصب کرده و مورد استفاده و بهره‌برداری قرار دهید.

بهترین مدل پکیج ایران رادیاتور

پکیج دیواری ایران رادیاتور تک مبدل

برند سازنده ایران رادیاتور برخی از پکیج‌های خود را به صورت تک مبدل و یا بی ترمیک طراحی و تولید کرده که دارای یک مبدل اصلی دوبل هستند. این محصولات وظیفه دارند آب گرم مصرفی و آب سیستم گرمایش را تهیه کرده و آن را به رادیاتور انتقال دهند.

در حقیقت این پکیج‌ها به گونه‌ای طراحی و تولید شده‌اند که می‌توانند آب گرم مصرفی را به صورت کاملاً مستقیم و با کمک شعله گرم کنند. پس عملکرد اصلی آن‌ها مشابه با یک گرمکن است و لذا این امکان وجود دارد که در هنگام استفاده از آب گرم با نوساناتی مواجه شوید.

چراکه فرایند گرم کردن آب به صورت مستقیم با شعله ممکن است با دشواری‌هایی مواجه شود. مدل‌هایی که در سری B جای گرفته‌اند تک مبدل هستند. این محصولات با کیفیت بالایی ساخته شده و بازدهی حرارتی آن‌ها از ۹۰ درصد بیشتر است.

از سوی دیگر می‌توانند آب گرم مصرفی و مورد نیاز کاربران را به صورت آنی و لحظه‌ای تامین نمایند. شما می‌توانید از این محصولات برای فضاهای مختلف با متراژ‌های گوناگون استفاده کرده و هزینه‌های بسیار کمتری را نسبت به تعمیرات و یا تجهیز کردن یک موتورخانه پرداخت نمایید.

بهترین مدل پکیج ایران رادیاتور

پکیج دیواری ایران رادیاتور دو مبدل

مدل‌های پکیج ایران رادیاتور که به صورت دو مبدل و یا مونو ترمیک طراحی و تولید شده‌اند دارای یک مبدل اصلی بوده و یک مبدل صفحه‌ای نیز دارند. پس آب گرم سیستم گرمایشی آن‌ها با کمک مبدل اصلی تامین شده و به رادیاتور انتقال پیدا می‌کند.

برای اینکه آب گرم مصرفی با استفاده از این سیستم‌ها تامین شود باید از مبدل اصلی به مبدل صفحه‌ای وارد شود. آب سرد نیز باید به صورت همزمان به مبدل صفحه‌ای وارد شده تا فرایند انتقال حرارت میان آن دو صورت پذیرد و آب گرم مورد نیاز تامین شود.

یکی از مهم‌ترین مزایای سیستم پکیج ایران رادیاتور ۲ مبدله نسبت به مدل‌های تک مبدل، این است که رسوب بسیار کمتری ایجاد می‌کند. چراکه برای گرمایش آب نیازی به استفاده از شعله مستقیم ندارد. یکی دیگر از این ویژگی‌ها نیز تولید آب گرم مصرفی به صورت کاملاً یکنواخت است.

پکیج‌های ایران رادیاتور که در سری L طراحی و تولید شده و در بازار مصرف وجود دارند دو مبدله هستند. در این مدل‌ها حداکثر دمای آب گرم گرمایشی ۸۵ درجه سانتیگراد بوده و بیشترین دمای آب گرم مصرفی ۶۰ درجه سانتیگراد است. حداکثر فشار آب سرد مصرفی ورودی ۱۰ بار بوده و بیشترین دبی آب گرم مصرفی ۲ لیتر بر دقیقه است.

مدل‌های پکیج ایران رادیاتور ساخته شده در سری K ،E و M نیز به صورت دو مبدله طراحی و تولید شده‌اند. از میان این محصولات پکیج‌های دو مبدله سری L منبع انبساط بزرگتری نسبت به سایر انواع این تجهیزات دارند.

مدل‌های E و M کارکرد یکسانی داشته و تنها ویژگی‌های ظاهری آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. مدل‌های پکیج ایران رادیاتور سری L و K به ویژگی و امکان عیب یابی دیجیتال نیز مجهز شده‌اند.

پکیج گرمایشی ایران رادیاتور ۲ مبدل

مدل‌های پکیج ایران رادیاتور گرمایشی و دو مبدله در فضاهایی مورد استفاده قرار می‌گیرند که تنها مسئله تامین گرمایش محیط مورد نظر است. در حقیقت این سیستم‌ها نمی‌توانند آب گرم مصرفی را تامین کنند. برخورداری از قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و مزایای این محصولات است.

این پکیج‌ها به همراه برد الکتریکی کاملاً هوشمند روانه بازار مصرف شده و می‌توانید بر روی آن‌ها منبع آب گرم مصرفی را نیز نصب و بهره‌برداری نمایید و یا توان آن‌ها را افزایش دهید.

قابلیت عیب یابی خودکار از دیگر مزایای پکیج گرمایشی ایران رادیاتور ۲ مبدله است. این محصولات فرایند نصب بسیار آسانی هم داشته و با وزن و حجم بسیار کمی ساخته شده‌اند.

خرید بهترین مدل پکیج ایران رادیاتور

برای خرید بهترین مدل پکیج ایران رادیاتور راهکارهای زیادی پیش روی شما قرار می‌گیرد. شما می‌توانید انواع مدل‌های پکیج ایران رادیاتور را از فروشگاه‌ها و مجموعه‌ها و نمایندگی‌های زیادی خریداری کنید. فروشگاه‌هایی که این محصولات را به شیوه‌های آنلاین و اینترنتی و یا حضوری در اختیارتان قرار می‌دهند.

یکی از بهترین و معتبرترین مراکزی که می‌توانید برای این خرید به آن مراجعه کنید سایت تاسیسات شیری است. این مجموعه انواع مدل‌های پکیج ایران رادیاتور در سری‌های مختلف را جمع آوری نموده و با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به همراه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش مناسب در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

اگر هم به اندازه کافی با این محصولات آشنایی ندارید نگران نباشید. چراکه می‌توانید پیش از اقدام به خرید از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه بهره‌مند شوید و پس از دریافت راهنمایی‌های لازم بهترین مدل پکیج ایران رادیاتور را برای خرید در نظر بگیرید.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. مرسی از مقاله مفید و جامعتون ولی کاش توی یک مقاله جداگونه هم تک مبدل و دو مبدل رو بررسی کنید تا درک بهتری داشته باشیم. تاسیسات شیری و سهند تاسیسات هم دوتا از خوبا هستن مرسی که برندهای خوب رو معرفی می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا