فناوری اطلاعات

استارتاپ ویکند، روز سوم

خروجی باورنکردنی تیمها در روز سوم همه را شگفت زده کرد.

در روز دوم استارتاپ ویکند به دلیل حجم زیاد کار تیمها، بیشتر با مربیان به گپ و گفت پرداختیم که مشروح مصاحبه ها و صحبتهای آنها را در ادامه در وبسایت میتوانید بخوانید. در ابتدای روز سوم سراغ دو تا از تیمها رفتیم تا از پیشرفت کارشان جویا شویم.

گروه اول، گروهی بود که در ابتدا نام ایدۀ خود را highlight voice گذاشته بودند اما در ادامه نام آن را به Boice تغییر دادند. داستان از این قرار است که با این اپلیکیشن می توان در حین رکورد کردن صدا، هر جا که شما احساس می کنید نکات مفیدتر و مهمتری قرار است بشنوید، دکمۀ boice را فشار داده و بعد از مثلاً چند ثانیه دوباره bioice را قطع می کنید. رکورد ادامه یافته و فرضاً شما تا چهار بار دیگر این boice و unboice را انجام می دهید. پس از پایان رکورد صدا، شما علاوه بر فایل کلی صدای ضبط شده، لیستی از ۵ قسمت از فایل را دارید که با انتخاب هرکدام، قسمت boice شده یا highlight شده پخش می شود! وقعاً عالی بود.

گروه دیگری که کمابیش به MVP رسیده، گروهی است که به دنبال طراحی یک App برای مدیریت حسابهای شخصی (دخل و خرج) به صورت کاملاً فارسی هستند و interface و core اصلی برنامه آماده شده و در حال رفع عیوب آن و آماده سازی  خود برای ارائه در آخر روز هستند.

عکسهای زیر نماهایی از interface بعضی از ایده های مراسم هستند:

استارتاپ ویکند تهران

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا