شرکتهای ایرانی

دومین استارت آپ ویکند تهران همزمان با هفته کارآفرینی

مدیر اجرایی استارتاپ ویکند به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی صنعت گفت «در پی بازخورد بسیار خوبی که از شرکت کننده ها، رسانه ها و شرکتهای حامی این برنامه داشتیم در صدد برگزاری دومین دوره رویداد استارتاپ ویکند در تاریخ ۱۷ تا ۱۹ آبانماه شده ایم.»

رویداد آبانماه بخشی از رقابت جهانی استارتاپ ها (Global Startup Battle) است که از ۹ تا ۱۹ نوامبر برگزار میشود. در این ۱۰ روز بیش از ۱۲۰ شهر در سرتاسر جهان استارتاپ ویکند برگزار میکنند و از بین تیمهای هر شهر، برنده جهانی از طریق رای گیری اینترنتی انتخاب میشود. در واقع شما پروژه تیم خود را با جهان به اشتراک خواهید گذاشت و شانس بردن جوایز باورنکردنی نیز خواهید داشت. هدف از برگزاری این رویداد در تهران ایجاد یک محیط مناسب جهت گردآوری افراد خلاق برای آموزش٬ ایجاد ارتباطات و نهایتا یادگیری راه اندازی کسب و کار اینترنتی می باشد.

علاقه مندان برای ثبت نام می توانند به آدرس http://register.startupweekend.ir مراجعه کنند.

استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی در سراسر دنیاست که در انتهای یک هفته برگزار می گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ، بازاریاب های حرفه ای و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا انتهای هفته طی ۵۴ ساعت پروژه هایی را آماده نمایند.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.startupweekend.ir مراجعه کنید.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا