عمومی

دومین استارتاپ ویکند تهران آغاز به کار کرده است

دومین دوره استارتاپ ویکند تهران طی مراسمی و در سالن اجتماعات منظومه خرد رسماً افتتاح شد. این دوره از استارتاپ ویکند در حالی در تهران برگزار می‌شود که سایر کشورهای جهان نیز در حال برگزاری هفته استارتاپ ویکند جهانی در شهرهای خود هستند.

در دوره گذشته مهمان خارجی این رویداد کریسجان فرایر از کشور سوئد بود و در این دوره نیز تهران میزبان «روین یومن» مشاور استارتاپ ویکند جهانی است. روین مشاور جهانی استارتاپ ویکند از کشور نیوزیلند می‌باشد. وی در کشورش به عنوان برگزارکننده، مشاور، مربی و شرکت کننده در برنامه‌های استارتاپ ویکند فعالیت کرده است. روین کارآفرین و سرمایه گذار موفق در حوزه وب و تکنولوژی می‌باشد.

استارتاپ ویکند دوم تهران

(تصویر از آی کلاب)

اسپانسرهای اصلی این رویداد بانک سامان، تالیا و شرکت خاورزمین هستند و ترکیبی از داوران و مربیان دوره گذشته و داوران و مربیان جدید نیز در این رویداد حضور دارند.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا