عمومی

فروش ویژه تبلت مدیریتی ایسوس به پایان رسید

فروش ویژۀ تبلت مدیریتی ایسوس Fonepad با قیمت استثنایی ۸۸۹ هزار تومان که به مناسبت عید سعید فطر و به تعداد محدود در پایگاه اطلاع رسانی صنعت صورت گرفت، به پایان رسیده است. پایگاه اطلاع رسانی صنعت برای اولین بار در طول فعالیتش اقدام به فروش محصول برای کاربرانش نمود. برای این منظور پایگاه اطلاع رسانی صنعت ضمن بررسی بازار، تلاش نمود تا بهترین گزینه را برای مخاطبانش که مدیران و دانشجویان رشته های MBA و مدیریت است را برگزیند و با تهیۀ آن به تعداد بالا، آن را با قیمتی اقتصادی به کاربرانش عرضه کند.

به گزارش سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت و به نقل از مدیر این مجموعه، هر چند فروش این محصول به صورت گسترده اطلاع رسانی نشد، اما استقبال بالا از این محصول، باعث شد، موجودیِ این محصول پیش از پایانِ زمانِ فروش ویژه به پایان برسد. با توجه به استقبال از این فروش ویژه؛ واحد بازرگانی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، در نظر دارد به طور منظم، محصولات انتخاب شده را با قیمتی اقتصادی و به تعداد محدود عرضه نماید.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا