عمومی

شعار تبلیغاتی عجیب گوگل برای مبارزه با اپل و مایکروسافت

گوگل که در حال حاضر سخت در حال انجام تبلیغات جهت فروش لپ تاپ های جدیدش به اسم پیکسل بوک که مجهز به سیستم های کروم او اس می باشد، این شعار تبلیغاتی عجیب را برای خود انتخاب کرده است: «مک بد است و ویندوز ننگ!»

به نقل از خبرآنلاین، گوگل گویا فقط خودش و سیستم‌ هایش را موررد پذیرش خود دارد و این روزها پیش از شروع مجدد مدرسه و دانشگاه روی تبلیغات سخت‌ افزار و نرم‌ افزار کروم به‌ شدت تبلیغ کرده و هر چند که علیه رقبا نیز شایعه‌ پراکنی می نماید.

گوگل به گونه از در این تعبلیغات از خود تعریف کرده است، که هر لپ‌تاپ دیگری حکم دریای ناامیدی داشته که به‌و سیله باد شکنجه می‌ شود. در این تبلیغ از حمایت ضدویروسی روی کروم بوک مانوور بسیاری دادده، درحالی‌ که مایکروسافت نیز ویندوز ۱۰ مجهز به ضدویروس قوی بوده و بسیاری از فایل‌های خطرناک را دفع می‌کند.

از طرف دیگر دیگر آپدیت‌ های اپل، سبب شده که این سیستم امن باقی بماند اما گوگل چشمان خود را به روی این موضوع بسته است.

این روزها پیکسل بوک ۱۵۰۰ دلاری گوگل تاجدی گران است که کمتر دانش آموزی قدرت خرید آن را دارد و مایکروسافت با عرضه «سرفیس گو» ارزان قیمت توجه دانش آموزان و دانشجویان را به سمت خود جلب کرده است.

شعار تبلیغاتی عجیب گوگل برای مبارزه با اپل و مایکروسافت

شعار تبلیغاتی عجیب گوگل برای مبارزه با اپل و مایکروسافت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا