مهندسی صنایع و مکانیک

دانلود مقاله: پرواز بوفالوها، پرواز غازها

مقاله پرواز بوفالوها، پرواز غازها در سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت منتشر شده است و می‌توانید آن را مطالعه کنید. اما اگر می‌خواهید فایل Word قابل ویرایش آن را با ظاهری منظم و مرتب داشته باشید. می‌توانید آن را از اینجا، کتابخانه پایگاه اطلاع رسانی صنعت دانلود کنید. دسترسی به کتابخانه برای کاربرانی که هزینه عضویت ماهانه را پرداخت می‌کنند میسر است. کاربران ویژه، صرفاً با پرداخت هزینه بسیار کمی، به تمامی فایلهای کتابخانه و مطالب ویژه سایت به صورت نامحدود دسترسی دارند.

ما هزینه عضویت ماهانه را همواره بسیار ناچیز و اندازه هزینه یک نوشابه و کیک تعیین کرده‌ایم ! با عضویت ویژه، یک‌ماه به تمام کتاب‌های کتابخانه و محتواهای ویژه سایت دسترسی دارید !

عنوان مقاله : جریان مستمر، راهی به تولید ناب

چند خط اول مقاله :

متن حاضر در جمع مدیران ارشد یکی از کمپانیهای معظم جهانی ارائه گردیده است و چکیده و نکاتی از سخنرانی آقای جیمز بلاسکو تحت عنوان «پرواز بوفالوها» می باشد. وی یکی از نظریه پردازان و مجریان موفق سیستمهای نوین مدیریت است.

یکی از مدیران بلاسکو شبی دیروقت در هنگام رانندگی جان خود را از دست داد. مجلس ترحیم بزرگی برای وی برگزار شد و این سوال در ذهن من پیش می آمد که:

۱- آیا زمانی نوبت من فرا می رسد که با کیف پر از کار اداری ، ساعت ۱۱ شب به رحمت ایزدی بپیوندم؟

۲- آیا تمام کارها و کوششهای اداری من برای این است که مجلس ختم بزرگتری برایم بگیرند؟ در این صورت آیا از زندگی لذت برده ام؟

این مقاله را پس از عضویت ویژه در سایت دانلود کنید.

برای مشاهده این قسمت به عضویت رایگان در سایت یا ارتقای سطح عضویت نیاز دارید.

عضو شوید یا اگر عضو هستید سطح عضویت خود را ارتقا دهید

 

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا