مجله الکترونیکی

مدیریت در کسب و کارهای خانوادگی

کتاب الکترونیکی «مدیریت در کسب و کارهای خانوادگی» به یکی از موضوعات چالش برانگیز برای شرکتهای ایرانی پرداخته است. تعداد بسیاری از شرکتهای فعال در فضای کسب و کار ایرانی، توسط خانواده های اداره می شوند، و روزانه به دلیل عدم آشنایی با مدیریت کسب و کارهای خانوادگی با مشکلات متعدد روبرو می شوند. این کتاب تلاش نموده تا برای مدیران کسب و کارهای خانوادگی یک نقشه راه باشد.

مطالعه این کتاب الکترونیکی می تواند برای مدیران و همچنین علاقه مندان و دانشجویان رشته های مدیریت، مهندسی صنایع و MBA بسیار مفید و جذاب باشد.

در صورتی که مطالعه این ویژه نامه و یا سایر ویژه نامه های پایگاه اطلاع رسانی صنعت به شما کمک نموده است، در صورت تمایل می توانید با پرداخت مبلغ مورد نظر خود (به هر میزان) به انتشار ویژه نامه هایی از این دست کمک فرمایید.

مدیریت در کسب و کارهای خانوادگی

دریافت فایل PDF ویژه نامه مدیریت در کسب و کارهای خانوادگی

کتاب الکترونیکی «مدیریت در کسب و کارهای خانوادگی» توسط شرکت تولیدی صنعتی کی نیا حمایت شده است.

کی نیا

این کتاب الکترونیکی توسط آقای سید حمیدرضا عظیمی تهیه گردیده است.

سید حمیدرضا عظیمی

سید حمیدرضا عظیمی، دانش آموخته مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با گرایش بازاریابی از دانشگاه شهید بهشتی و دکتری مدیریت از دانشگاه علامه طباطبایی که از سال 1382 فعال فضای تجارت الکترونیک بوده و هم اکنون از مدرسین مدیریت بازاریابی و به طور مشخص بازاریابی اینترنتی (Digital Marketing) است. رزومه کامل من را اینجا ببینید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا