مجله الکترونیکی

ویژه‌نامه بیماریهای مدیریتی: بیماری‌هایی که مدیران مبتلا می‌شوند

رفتارها و عادات غلط رایج در میان مدیران

کتاب الکترونیکی « بیماریهای مدیریتی : بیماریهایی که مدیران مبتلا می شوند » به بررسی عادات و رفتارهای غلط رایج بین مدیران پرداخته است و از آنها به عنوان بیماریهای مدیریتی یاد کرده است.

کتاب الکترونیکی بیماری‌های مدیریتی

در این کتاب که می توانید فایل PDF آن را به رایگان دانلود فرمایید، ۵۳ عادت و رفتار رایج بین مدیران مورد بررسی قرار گرفته است و برای هر بیماری روش تشخیص و روش درمان را ذکر شده است.

مطالعه این کتاب الکترونیکی می تواند برای مدیران و همچنین علاقه مندان و دانشجویان رشته های مدیریت، مهندسی صنایع و MBA بسیار مفید و جذاب باشد.

در صورتی که مطالعه این ویژه نامه و یا سایر ویژه نامه های پایگاه اطلاع رسانی صنعت به شما کمک نموده است، در صورت تمایل می توانید با پرداخت مبلغ مورد نظر خود (به هر میزان) به انتشار ویژه نامه هایی از این دست کمک فرمایید.

کتاب بیماریهای مدیریتی : بیماریهایی که مدیران مبتلا می شوند

 

بیماریهای مدیریتی

این کتاب الکترونیکی با استفاده از کتاب  Management’s Self-Inflicted Wounds و ترجمه ی آن یعنی کتاب « بیماریهای مدیریت » ترجمه سیروس پرهام تهیه شده است.

دریافت فایل PDF ویژه نامه بیماریهای مدیریتی : بیماریهایی که مدیران مبتلا می شوند

این کتاب الکترونیکی توسط آقای سید حمیدرضا عظیمی تهیه گردیده است.

اگر می خواهید این ویژه نامه را برای دوستان خود نیز ارسال کنید، آدرس ایمیل آنها را در زیر وارد نمایید، تا به طور خودکار، یک ایمیل حاوی فایل PDF این ویژه نامه برای آنها ارسال گردد. (ویژه نامه به ایمیل ضمیمه می شود)

سید حمیدرضا عظیمی

سید حمیدرضا عظیمی، دانش آموخته مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با گرایش بازاریابی از دانشگاه شهید بهشتی و دکتری مدیریت از دانشگاه علامه طباطبایی که از سال 1382 فعال فضای تجارت الکترونیک بوده و هم اکنون از مدرسین مدیریت بازاریابی و به طور مشخص بازاریابی اینترنتی (Digital Marketing) است. رزومه کامل من را اینجا ببینید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا