مجله الکترونیکی

ماهنامه الکترونیکی-شماره ۱۰،آذر ۱۳۹۱

ماهنامه الکترونیکی پایگاه اطلاع رسانی صنعت

ماهنامه الکترونیکی پایگاه اطلاع رسانی صنعت؛ شامل مقالات منتخب منتشر شده بر روی سایت در زمینه های مدیریت و صنعت می باشد. شما می توانید از طریق لینک زیر فایل PDF ماهنامه الکترونیکی را به صورت رایگان دانلود نمایید. این شماره مربوط به آذر ۱۳۹۱ می‌باشد. (این شماره پس از یک وقفه ۸ ماهه در انتشار ماهنامه ها منتشر شده است، شماره نهم ماهنامه های پایگاه اطلاع رسانی صنعت مربوط به اسفند ۱۳۹۰ بوده است)

در صورتی که مطالعه ماهنامه‌های پایگاه اطلاع رسانی صنعت به شما کمک نموده است و در صورت تمایل، می توانید به صورت داوطلبانه مبلغی را پرداخت نمایید و به فرهنگ انتشار کتابهای رایگان کمک کنید. به هر حال این فایل صورت رایگان از طریق لینک پایین صفحه برای دنلود قرار گرفته است.

مبلغ مورد نظر خود را وارد نمایید :  

ماهنامه الکترونیکی پایگاه اطلاع رسانی صنعت

شما برای مشاهده ماهنامه الکترونیکی پایگاه اطلاع رسانی صنعت؛ به نرم‌افزار Adobe Acrobat Reader یا سایر نرم‌افزارهایی که فایلهای PDF را نمایش می‌دهند، نیاز دارید.

برای دانلود نرم افزارهای کاربردی به بخش دانلود نرم افزارها و فایلهای پرکاربرد سایت بروید.

دریافت فایل PDF ماهنامه الکترونیکی پایگاه اطلاع رسانی صنعت – شماره ۱۰ – آذر ۱۳۹۱

اگر می خواهید این شماره از مجله را برای دوستان خود نیز ارسال کنید، آدرس ایمیل آنها را در زیر وارد نمایید، تا به طور خودکار، یک ایمیل حاوی فایل PDF این شماره از مجله برای آنها ارسال گردد. (ماهنامه به ایمیل ضمیمه می شود)

{rsform 25}

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا