شرکتهای ایرانی

پست بین المللی PDE جایگزین TNT شد

پس از واگذاری TNT به Fedex آمریکایی شرکت پست بین المللی PDE، که باعث قطع همکاری آن با نمایندگی ایران شد. شرکت پست PDE خدمات جهانی خود را ارائه نمود و جایگزین TNT شد.

پست بین المللی PDE

شرکت پست PDE به جای پست TNT

شرکت پیام داهی ارتباط PDE، پس از آنکه شرکت TNT به دلیل واگذاری به شرکت آمریکایی Fedex همکاری اش را با نمایندگی ایران خود قطع کرد، با ارائه خدمات پستی در سطح بین‌المللی فعالیت خود را به طور گسترده اغاز نمود.

هم اکنون شرکت پیام داهی ارتباط یا همان پی دی ای اکسپرس PDE خدمات پستی بین الملل را در سطح وسیع و بین المللی ارائه می کند. همچنین PDE با ایجاد دفاتر متعدد به تمام نقاط دنیا مانند آمریکا و کانادا انواع مرسولات پستی را در زمان بسیار کوتاهی ارسال خواهد نمود.

همچنین ارائه خدمات گمرکی و ترخیص کالا از دیگر خدمات PDE Express می باشد. بدین ترتیب با تملک شرکت TNT توسط Fedex آمریکایی هیچ خللی در ارائه خدمات به مشتریان و تاجران ایرانی رخ نداد و در راستای اقتصاد مقاومتی و رشد و شکوفایی اقتصاد ملی تمامی خدمات توسط شرکت PDE هم اکنون در حال ارائه می باشد.

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۲۲۲۰ تماس حاصل فرمایید و یا به سایت www.pdexp.com مراجعه فرمایید.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا