شرکتهای ایرانی

نشان شوالیه مدیریت اروپا به یک مدیر زن ایرانی رسید

مرکز تحقیقات و نوآوری مدیریت اروپا (Innova) واقع در شهر بروکسل برای نخستین بار نشان شوالیه مدیریت اروپا در صنعت تهویه مطبوع ایران را به مدیرعامل شرکت اطلس تهویه پارس – سرکار خانم مهندس ازیتا دادگستری اعطا کرد.

به گزارش سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت؛ انتخاب خانم آزیتا دادگستری به این عنوان بدلیل تلاش و کوشش ایشان در جهت انتقال تکنولوژی جهانی و نوین در صنعت تاسیسات و همچنین ارائه آن در صنعت تهویه مطبوع کشور بویژه ارائه استراتژی و راهکارهای صرفه جویی در مصرف انرژی با شعار اقتصاد مهندسی بوده است. ایشان با سابقه مدیریتی حدود دو دهه در این صنعت ویژگیهای نوآورانه و منحصر بفردی در زمینه ارائه محصولات و خدمات جدید داشته است. گفتنی است، آزیتا دادگستری عنوان یکی از بانوان بازرگان برتر ایران در بخش مدیریت و صنعت را نیز در سال ۱۳۸۹ به خود اختصاص داده بود.

مراسم اجتماع شوالیه ها همگام با پژوهشگران، مدیران و صاحب منصبان علمی و اقتصادی از سراسر جهان در ماه نوامبر سال جاری در شهر بروکسل، پایتخت اتحادیه اروپا برگزار خواهد شد و اهدای این نشان نیز توسط شهردار اتحادیه اروپا انجام خواهد پذیرفت. شایان ذکر است نشان بین المللی شوالیه مدیریت اروپا به مدیران موفق و نوآور سراسر جهان که حائز پارامترهای تعیین شده هستند اعطا می گردد و این نشان در هر صنعت تنها یک بار و به یک نفر تعلق می گیرد.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا