شرکت‌ها

لوله بازکنی شهرک ولیعصر و روشهای کلاه برداری در آن!

کمتر کسی را می توان در شهر یافت که تا به حال با مشکلاتی از قبیل گرفتگی چاه فاضلاب، افتادن موبایل یا طلا در آن و مشکلاتی از این قبیل مواجه نشده باشد. از جمله چالش های مردم با خدمات چاه بازکنی و لوله بازکنی شهرک ولیعصر یا سایر محدوده ها در شهر تهران این است که پس از هزینه کردن و کمک گرفتن از فنی کاران، باز هم مشکل آنها به صورت کامل رفع نشده و پس از مدتی دوباره ادامه خواهد داشت. علاوه بر این هزینه خدمات چاه بازکنی مبلغ مشخص و از پیش تعیین شده ای ندارد و این موضوع مشتریان را دچار سردرگمی کرده است.

با توجه به موارد ذکر شده، سایت لوله بازکنی برچسب در این مقاله به مقوله قیمت چاه بازکنی و عومل موثر بر آن پرداخته و شما را نسبت به کلاه برداری های احتمالی در این حوزه آگاه می کند.

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

 • چه عواملی بر قیمت لوله بازکنی شهرک ولیعصر تاثیر گذار است؟
  • متراژ فنر جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب
  • استفاده از سه نظام لوله بازکنی
  • شدت گرفتگی لوله و چاه فاضلاب
  • جنس لوله و زمان مورد نیاز جهت رفع گرفتگی
 • روشهای کلاه برداری در لوله بازکنی شهرک ولیعصر و تهرانپارس
  • استفاده غیر قانونی از مایع اسید لوله بازکنی
  • قیمت پایین لوله بازکن شهرک ولیعصر تنها پشت تلفن!
  • قیمت نجومی لوله بازکنی شهرک ولیعصر با حقه سه نظام
 • برخورد اتحادیه با کلاهبرداران چاه بازکنی شهرک ولیعصر

لوله بازکنی شهرک ولیعصر و روشهای کلاه برداری در آن!

چه عواملی بر قیمت لوله بازکنی شهرک ولیعصر تاثیر گذار است؟

خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی از جمله مشاغلی محسوب می شوند که قیمت تعریف شده و ثابتی ندارد؛ هزینه مورد نیاز جهت رفع گرفتگی لوله و چاه به عوامل متعددی وابسته است که در ادامه هر یک از آنها را به طور کامل مورد بررسی قرار داده ایم.

متراژ فنر مورد نیاز جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب

تکنسین های لوله بازکنی شهرک ولیعصر جهت باز نمودن لوله و چاه فاضلاب از متراژهای متفاوت فنر استفاده می کنند. از این رو هزینه دریافتی کار نیز متغیر است و هرچه طول فنر بیشتر باشد، قیمت کار هم بالاتر می رود.

استفاده از سه نظام توسط لوله بازکنی شهرک ولیعصر و خزانه بخارایی

برای بسیاری از کاربران این سوال پیش آمده است که سه نظام لوله بازکنی چیست و چه کاربردی دارد؟ چرا هزینه خدمات چاه بازکنی و لوله بازکنی خزانه بخارایی، ولیعصر یا سایر مناطق در تهران با استفاده از سه نظام بیشتر است؟

در پاسخ باید گفت سه نظام قطعه ای است که فنر لوله بازکنی را نگه می دارد تا از تکان خوردن آن جلوگیری کند. این قطعه ممکن است به مروز زمان خراب شده و حتی در هنگام کار شکسته شود. از این رو چنانچه سه نظام بشکند، تکنسین لوله بازکن مجبور به تعویض آن شده و هزینه اش را از مشتری دریافت می کند اما به مرور پیش می آید که چنین اتفاقی رخ دهد. در ادامه متن توضیحات بیشتری در خصوص کلاه برداری با سه نظام خواهیم داد.

لوله بازکنی شهرک ولیعصر و روشهای کلاه برداری در آن!

شدت گرفتگی لوله و چاه فاضلاب

شدت گرفتگی لوله و چاه فاضلاب برای هر مشتری ممکن است متفاوت باشد. برخی اوقات شدت مشکل سطحی است و تنها با یک فنر زدن عادی برطرف می شود اما گاهی اوقات گرفتگی لوله بسیار عمیق بوده و تکنسین های لوله بازکنی ولیعصر برای رفع آن باید از دستگاه های پیشرفته تری مانند پمپ تراکم هوا، فنر برقی و… استفاده کنند. هر چه میزان گرفتگی لوله بیشتر باشد و از ابزارآلات پیشرفته تری هم جهت رفع مشکل استفاده شود، دستمزد انجام کار بیشتر خواهد شد.

جنس لوله و زمان مورد نیاز جهت رفع گرفتگی آن

هزینه رفع گرفتگی لوله فاضلاب باتوجه به جنس آن و همچنین مدت زمان مورد نیاز برای انجام کار متغیر است، به عنوان مثال هزینه دریافتی لوله بازکنی در شهرک ولیعصر جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب از جنس پلی اتیلن کمتر از جنس چدن است.

با روشهای کلاه برداری در لوله بازکنی شهرک ولیعصر و تهرانپارس آشنا شوید!

در حوزه خدمات چاه بازکنی و لوله بازکنی تهرانپارس، ولیعصر و… تکنسین هایی وجود دارند که با روش های مختلفی تلاش می کنند مشتریان ساده را فریب داده و مبالغ بسیار سنگینی از آنها دریافت نمایند. در ادامه روشهای رایج کلاه برداری توسط لوله بازکن ها را برای شما شرح داده ایم تا بیشتر در این خصوص دقت کنید.

لوله بازکنی شهرک ولیعصر و روشهای کلاه برداری در آن!

استفاده غیر قانونی از مایع اسید لوله بازکنی

باتوجه به اینکه استفاده از مایع اسید لوله بازکنی ممکن است منجر به سوراخ شدن و پوسیدن لوله شود، استفاده از آن غیر قانونی بوده و تکنسین های لوله بازکنی ولیعصر اجازه استفاده از آن را ندارند. اما بعضی از آنها از این مایع استفاده کرده و پس از انجام این کار هزینه بالایی را طلب می کنند. پس حواستان را نسبت به این موضوع جمع کنید!

لوله بازکنی شهرک ولیعصر و روشهای کلاه برداری در آن!

“تیم لوله بازکنی شهرک ولیعصر برچسب قادر به انجام کلیه خدمات لوله بازکنی از قبیل رفع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی، حمام و… می باشند. همچنین در آوردن اجسام از چاه، چاه بازکنی و… را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی انجام می دهند کافیست یک بار امتحان کنید و از خدمات ما بهره مند شوید.”

قیمت پایین لوله بازکن شهرک ولیعصر تنها پشت تلفن!

مشتریان بسیاری از این موضوع شاکی بوده اند که لوله بازکنی شهرک ولیعصر یا سایر مناطق تهران پشت تلفن پس از شرح مشکل، قیمت پایینی را به آنها پیشنهاد داده اند اما زمانی که برای انجام کار می آیند به بهانه های مختلف هزینه بالایی را طلب می کنند. لوله بازکن ها از این روش استفاده می کنند تا به هر قیمتی کار را بدست آورده و پول بیشتری به جیب بزنند.

جهت رفع این مشکل شما می توانید خدمات چاه بازکنی و لوله بازکنی ولیعصر، پاسداران، تهرانپارس و… را از سایت برچسب که به صورت تضمینی کار می کند، دریافت نمایید. تیم پشتیبان ما اجازه گرفتن مبلغ بیشتر و هیچ نوع کلاه برداری را به تکنسین ها نمی دهد.

قیمت نجومی لوله بازکنی شهرک ولیعصر با حقه سه نظام

بعضی زمان ها ممکن است قطعه سه نظام شکسته شده و نیاز به تعویض آن باشد. این موضوع به ندرت اتفاق افتاده و در این حالت تکنسین لوله بازکنی ولیعصر هزینه قطعه شکسته شده را از مشتری دریافت می کند. اما بعضا فنی کاران از این موضوع سوء استفاده کرده و به دروغ می گویند که قطعه سه نظام شکسته شده، در این حالت برای اینکه گول نخورید حتما از آنها بخواهید قطعه شکسته شده را به شما نشان دهند.

برخورد اتحادیه با کلاه برداران چاه بازکنی شهرک ولیعصر

در نهایت چنانچه از خدمات لوله بازکنی شهرک ولیعصر یا سایر مناطق تهران ناراضی بودید، می توانید از طریق اتحادیه صنف تاسیسات فنی که لوله بازکنی زیر مجموعه آن می باشد، شکایت خود را مطرح نمایید.

سایت برچسب به نشانیhttps://barchasb.net تمامی خدمات خود را به صورت ۲۴ ساعته، شبانه روزی، فوری و تضمینی ارائه می دهد. در واقع پس از اتمام کار تیم پشتیبان ما با شماره تلفن مشتریان محترم تماس گرفته و رضایت سنجی می کنند؛ چنانچه از انجام کار یا هزینه دریافتی ناراضی باشید، تیم پشتیبان در کمترین زمان این موضوع را پیگیری می نماید. امیدواریم با مطالعه این مقاله توانسته باشیم آگاهی شما کاربران را افزایش داده و از خسارات احتمالی جلوگیری کنیم.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا