شرکتهای ایرانی

بهترین آگهی استخدام را منتشر کنید

بهترین آگهی استخدام را منتشر کنید: ۶ نکته کلیدی برای مدیران

اگر مدیر منابع انسانی یا مسئول جذب و استخدام هستید، ثبت آگهی استخدامی موثر برای جذب متخصصین از نکات کلیدی برای استخدام سریع‌تر است.

در این مقاله چند نکته کلیدی برای جذب رزومه‌های مرتبط ذکر شده است :

  • عنوان شغلی را واضح و مختصر بنویسید: از یک عنوان شغلی استفاده کنید که برای کارجویان واضح است. استفاده از اصطلاحات تخصصی و یا شناخته‌شده در صنف شما، ممکن است نامزدهای احتمالی را گیج کند.
  • خلاصه‌ای از شغل را در توضیحات آگهی عنوان کنید: یک خلاصه دقیق از شغل و مسئولیت‌های کلیدی شاغل می‌تواند افراد را جذب کند. مهارت ها و تجربه‌های مورد نیاز شغل را واضح بنویسید. اینجا هم اصطلاحات داخلی شرکت و یا کسب و کار خود را استفاده نکنید تا کارجو گمراه نشود.
  • از معرفی اجمالی شرکت خود هرگز چشم پوشی نکنید: نوشتن درباره کسب و کار یا شرکت ممکن است کاری سخت باشد اما اگر خودتان را معرفی کنید و اطلاعات کافی برای کسی که می‌خواهد رزومه ارسال کند در معرفی شرکت بنویسید، به جذب نامزدهای استخدام بسیار کمک می‌کند.
  • روی مزایای منحصر‌به‌فرد کار و محیط کاری تاکید کنید: هرگونه مزایا از جمله بیمه درمانی، ساعات انعطاف‌پذیر کاری، فرصت‌های توسعه فردی و امکانات آموزشی، تمام این موارد ممکن است برای شما عادی شده باشد اما برای کارجویان جذاب است.
  • در نوشتن آگهی استخدام از ادبیات مثبت استفاده کنید و در توضیحات آگهی داوطلبان را تشویق به ارسال رزومه کنید.
  • قبل از ارسال آگهی آن را از نظر دستوری و نوشتاری بررسی کنید و از پلت فرم‌های انتشار آگهی و شبکه های اجتماعی خودتان استفاده کنید.

بهترین آگهی استخدام را منتشر کنید

با توجه به اینکه سایت‌های درج آگهی و پلت‌فرم‌های استخدامی متعددی در حال حاضر فعالیت می‌کنند سعی کنید بهترین گزینه را انتخاب کنید. سایت کاریابی کاران با این تفاوت که وقت شما را با انبوهی از رزومه‌های غیرمرتبط یا غیرفعال نمی‌گیرد یکی از بهترین گزینه‌هاست. در کاران شما می توانید صفحه اختصاصی کسب و کار خود را بسازید.

ساخت آگهی استخدامی در این سایت استخدامی بسیار سریع است و هر آگهی شما در شبکه اجتماعی کاران، از جمله لینکدین، اینستاگرام و تلگرام کاران منتشر می‌شود و از طریق ایمیل و پیامک به کارجویان مرتبط و آماده به کار اطلاع رسانی صورت می گیرد.

بهترین آگهی استخدام را منتشر کنید

برای ثبت آگهی استخدام در سایت کاران می توانید از صفحه اصلی سایت و یا از منوی مخصوص کارفرمایان گزینه ثبت آگهی استخدام را انتخاب کرده و سپس مرحله به مرحله با ورود اطلاعات لازم، آگهی شغلی خود را در کمتر از چند دقیقه ساخته و منتشر کنید.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا