شرکت‌ها

خرید بخاری کم هزینه با نگهداری آسان

زمستان بهترین زمان برای تعمیر، نگهداری، اصلاح یا ساخت قطعاتی از تجهیزات گرمایشی است که با  کار در محل‌های صنعتی ، زندگی را آسان‌تر می‌کند. اما فکر گذراندن روزهای طولانی و سرد در یک کارگاه، سوله،کارخانه، مزرعه سرد و خشک چندان جذاب نیست. بنابراین برای اینکه این مکان در جایی نزدیک به سکونت باشد، نوعی بخاری باکیفیت ضروری است. بخشی از نسل جدید بخاری‌های کارگاهی گازوئیلی که با سوخت غیرمستقیم سازگار هستند.

نیکاسان برای گرمایش فضای شما مشاوره‌ی رایگان درنظرگرفته. شما می‌توانید با شماره ۰۹۱۳۴۴۴۰۸۴۹ تماس بگیرید.

خرید بخاری کم هزینه با نگهداری آسان

میزان مصرف سوخت در بخاری کارگاهی گازوئیلی

مصرف سوخت بهینه، این امکانی است که بخاری‌های نسل جدید(بخاری کارگاهی) به طور طبیعی ارائه می‌دهد. چه در گاراژ و باشگاه اسب‌سواری خود و برای گرم نگه داشتن انبار، کارگاه، چه در جای شلوغ و راحت نگه داشتن نیروی کار، تقریبا تمام سوختی را که می‌سوزاند به صورت گرمای موضعی دور تا دور یا گرمایش محلی ۳۶۰ درجه‌‌ی ایمن و تمیزی را استفاده کنید. با استفاده از یک ترموکوپل شمع، قدرت منحصر به فرد و سرعت بالا در روشن شدن را شامل می‌شوند و روشن شدن و راه اندازی آن‌ها به آسانی صورت گرفته و به سرعت مکان مورد نظر را گرم می‌نماید. برای کنترل شیر در مدل‌های نفتی نیاز به برق تک فاز ۲۲۰ولت است. انتقال حرارت بخاری‌ صنعتی بین ۳۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ کیلوکالری بر ساعت است و مصرف سوخت دستگاه‌‌های گازوئیلی بین ۳ تا ۵ لیتر بر ساعت می‌باشد. از آنجایی که این بخاری‌ها از مواد غیرخورنده ساخته شده است، که شامل ورق روغنی با پوشش رنگ نقره‌ای اکلیل نسوز۷۰۰ درجه در بدنه می‌باشد و جنس کوره از ورق استنلس استیل(استیل نگیر ضدزنگ) و طوقه‌های چدن می‌باشند. با وجود موارد ذکر شده، در واقع بخاری گازوئیلی کارگاهی در برابر زنگ‌زدگی و حرارت مقاوم است و می‌توان انتظار عمر طولانی و کیفیت بالایی برای بخاری کارگاهی داشت به راحتی و با هزینه کم  و مقرون به صرفه قابل نگهداری است و در حجم و اندازه مناسبی می‌باشد. طراحی پره‌هایی که در بدنه بخاری نصب شده است، باعث افزایش راندمان می‌گردد. مدل‌های بخاری کارگاهی نسل جدید قابلیت مصرف گاز طبیعی و گازوئیل و نفت را دارد و همین طور که قبلا اشاره شد، سوخت‌رسانی به شکل مستقیم و غیرمستقیم است.

خرید بخاری کم هزینه با نگهداری آسان

میزان انتشار گازهای گلخانه‌ای بخاری کارگاهی گازوئیلی

دستورالعمل محصولات مرتبط با انرژی فسیلی مجموعه‎‌ای است از اقدامات، و این دستورالعمل مستلزم آن می‌باشد که تمام دستگاه‌های گازوئیلی و گازی که برای تامین آسایش حرارتی انسان استفاده می‌شوند باید بازده بالا داشته باشند. و انتشار NOx (ناخالص) از مدل‌های نفت‌سوز نباید از ۱۸۰ میلی‌گرم بر کیلووات ساعت تجاوز کند. این دستورالعمل‌ها و اقدامات، برای کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای را به بخاری‌های نسل قدیم(بدون کاربراتور) اعمال می‌کند این اقدام موجب آن شد که استفاده از بخاری‌های نسل قدیم کاهش یافته است. این اقدامات تمام نسل جدید بخاری‌های کارگاهی گازوئیلی و گازی را ملزم به دستیابی به راندمان فصلی بیش از ۷۲ درصد می‎‌‌کند و فضاهای بزرگتری را نسبت به نسل قدیم(بدون کاربراتور) گرم‌تر نگه می‌دارند،که این فضا بین ۵۰۰ تا ۹۵۰ متر مکعب از فضای اطراف را در بر می‌گیرد و بیشتر در فضا‌هایی با تهویه مناسب استفاده می‎‌گردند.برای اطلاعات بیشتر به سایت تجهیزات صنعتی نیکاسان سر بزنید.

لوازم جانبی به کار رفته در بخاری باغی

لوازم جانبی به کار رفته در بخاری باغی نسل جدید به شما این امکان را می‌دهد که تنظیمات دقیق مورد نیاز برای گرم کردن فضای خود را داشته باشید. کابین‌های ثابت و چرخدار که این کابین‌ها برای پنهان کردن تجهیزاتی مثل شیربرقی، کاربراتور و دم برقی، جهت زیبایی و عدم آسیب پذیری به قطعات ذکر شده در این دستگاه‌ها می‌باشد و می‌توانید دستگاه‌ را طوری تنظیم کنید که در یک مکان ثابت بایستد یا چرخانده شود. علاوه بر این، مجرای ورودی هوا و همچنین مجرای خروجی (اگزوز) را که با استفاده از لوله‌های زانویی(لوله بخاری) است، در دسترس دارند. این لوله‌کشی به شما این امکان را می‌دهد که دود را در صورت نیاز در بیرون از فضای خود تخلیه کنید و انتشار گازNox  را در فضای خود به صفر برسانید البته اگر فضای شما این امکان را داشته باشد که تخلیه هوا به صورت زیاد و مطلوب به وسیله‌ی فن اگزاست یا از طریق دریچه‌ها و پنجره‌ها انجام شود هم می‌توان آن را به آسودگی در فضا استفاده کرد. قابلیت تنیظم حرارات که موجب کاهش مصرف سوخت می‌گردد و با استفاده از پیچ تنظیم کاربراتور این امکان انجام می‌گیرد که در بخاری صنعتی نسل جدید وجود دارد. وقتی پیچ روی کاربراتور را باز می‌‌کنیم و اهرم ورودی نفت یا گازوئیل را که درکنار کاربراتور هست فشار می‌دهیم، گازوئیل از طریق لوله‌های مسی وارد کفی(سینی) کوره می‌شود و از طریق دریچه‌ی دوربین بخاری قابل دسترسی برای مشاهده و شعله‌ور شدن نفت یا گازوئیل است. دم‌برقی  توسط کاربر روشن می‌شود و شعله از داخل کوره به سمت بالا پرتاب می‌شود و گرمای زیاد و مطلوبی تولید می‌کند. کاربراتوراستفاده شده در این بخاری گازوئیلی از برند آبکامه می‌باشد که در نوع خود بهترین این محصول به شمار می‌آید.

نیکاسان برای گرمایش فضای شما مشاوره‌ی رایگان درنظرگرفته. شما می‌توانید با شماره ۰۹۱۳۴۴۴۰۸۴۹ تماس بگیرید.

دلایل که باید از بخاری کارگاهی استفاده کرد

 بخاری‌ گازوئیلی کارگاهی با سوخت غیرمستقیم یک راه‌حل گرمایشی به دلایل زیر می باشد:

  • گرمایی بدون آلایندگی (تمیز) و قابل اعتماد برای فضاهایی ارائه می‌کنند که تهویه‌ای مناسب دارند.
  • کم هزینه در نگهداری به دلیل مواد استفاده شده در بدنه و کوره.
  • سهولت در روشن شدن و سرعت گرم کردن محیط اطراف بخاری‌ گازوئیلی کارگاهی
  • مصرف سوخت کم و با صرفه و انتشار گاز گلخانه‌ای کم
  • نصب سریع و آسان بخاری
  • جا به جایی آسوده

منبع: https://nikasaan.com/category/149-energy-workshop-heater

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا