بازار مسکن

قیمت آپارتمان ۱۰۰ متری در مناطق شمالی تهران (دی ۱۴۰۱)

از 8 میلیارد به بالا !

اگر بودجه شما خیلی محدود نباشد، احتمالاً یکی از گزینه‌های جذاب برای سرمایه‌گذاری است. قیمت مسکن در این منطقه (شمال تهران) نسبت به سایر مناطق پایتخت بالاتر است. مناطق شمالی تهران مثل تجریش، ولنجک، محمودیه و… از مراکز خرید، آموزشی و درمانی گسترده برخوردار است. در این گزارش خانه های ۱۰۰ متری شمال تهران را مورد بررسی قرار داده‌ایم تا در خرید خانه یا سرمایه‌گذاری بهتر به شما کمک کنیم.

قیمت آپارتمان ۱۰۰ متری

اگر قصد سرمایه‌گذاری در محله‌های شمالی تهران‌ را دارید، میتوانید آپارتمانی ۸ ساله در محله زعفرانیه با‌ متراژ ۱۰۰ متر و ۲ اتاق خواب را با سرمایه‌ای بالغ‌بر ۱۰ میلیارد تومان خریداری کنید.

اگر واحدی به نسبت نوساز تر در همین محله میخواهید، میتوانید آپارتمانی ۹۰ متری با سنی حدود ۳ سال و ۱ اتاق خواب را با قیمت ۱۲ میلیارد تومان خریداری کنید.

واحد آپارتمانی دیگر در محله محمودیه با متراژ ۱۰۰ متر و ۲ اتاق خواب با توجه به سنی معادل ۱۶ سال، ارزشی بالغ‌بر ۱۲ میلیارد تومان دارد.

اگر واحدی نوساز در مناطق شمالی تهران میخواهید، میتوانید آپارتمانی ۹۰ متری در محله تجریش را با ۲ اتاق خواب به قیمت ۸ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان خریداری کنید.

واحد نوساز دیگری در همین محله را با متراژ ۱۰۰ متر و ۱ اتاق خواب، میتوانید با بودجه‌ای بالغ‌بر ۹ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

آپارتمان نوساز دیگری در محله الهیه با متراژ ۱۰۰ متر و ۲ اتاق خواب را میتوانید با سرمایه‌ای معادل ۱۰ میلیارد تومان خریداری کنید.

آپارتمانی در محدوده ولنجک با متراژ ۹۸ متر و سنی حدود ۳۰ سال درحالی که این واحد ۲ خوابه است، در روزهای گذشته معادل ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

واحد دیگری در همین محله با متراژ ۹۶ متر با سنی معادل ۳ سال و ۲ اتاق خواب، در روز های گذشته با قیمتی معادل ۱۱ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

قیمت آپارتمان 100 متری

دقت این اعداد چقدر است ؟

از نظر ما این اطلاعات قابل استناد و نزدیک به نوسانات منطقه است (دی ۱۴۰۱) اما توجه داشته باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا