اقتصاد جهانیاقتصاد کلانعمومییادداشت‌های مدیریتی

پیش بینی ۲۱ سال قبل «گل آقا» به واقعیت پیوست

«گل‌آقا» سال‌ها بهترین نشریه طنز ایران بود و مسائل اجتماعی و سیاسی را به بهترین نحو در قالب طنز بیان می‌کرد. در دهه هفتاد، طرح‌های روی جلد این نشریه بارها به وزرا و مسئولین دولت اختصاص پیدا می کرد و شوخی‌های بسیاری با مرحوم حسن حبیبی، معاون اول رئیس جمهور، داشت.

درهای کشور به روی محصولات خارجی باز شد !

در شماره بیست‌و‌سوم، سال پنجم این نشریه کاریکاتوری روی جلد این نشریه رفته که «مرتضی محمدخان» وزیر اقتصاد و «محسن نوربخش» رییس بانک مرکزی را نشان می دهد که در حال بازکردن درهای کشورمان بر روی برندهای خارجی می باشند. این کاریکاتور جالب گل‌آقا در ۲۱ سال قبل نشان دهنده آن است که ورود برندهای خارجی در دوره ریاست جمهوری هاشمی آغاز شده و مسئولین ایران درهای کشور را به صورت کامل بر روی برندهای خارجی باز می‌نمایند، کاری که در این روزها دولت روحانی نیز به دنبال آن می باشد.

پیش بینی 21 سال قبل «گل آقا» به واقعیت پیوست

پیش بینی ۲۱ سال قبل «گل آقا» به واقعیت پیوست

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا