شرکتهای ایرانی

الکساندر جورجینیا : رویداد بعدی را ۱۰ اسفند برگزار خواهیم کرد

کتاب قطب نمای موفقیت

در مراسم رونمایی از کتاب قطب نمای موفقیت، که با حضور سید محمد بهشتی رییس سابق سازمان میراث فرهنگی و جمعی از دیپلمات ها و رایزنهای سفارتخانه های خارجی در شهر کتاب فرشته تهران برگزار شد، الکساندر جورجینیا نویسنده کتاب قطب نمای موفقیت ضمن اشاره به محتوای کتاب و هدفش از ارائه ترجمه فارسی این کتاب در ایران، به رویداد بعدی که در تهران برگزار خواهد نمود، اشاره کرد.

با توجه به استقبال چشمگیر از مراسم رونمایی کتاب قطب نمای موفقیت، الکساندر جورجینیا خبر از برگزار یک رویداد با نام «مثل قهرمان ها فکر کن» در تاریخ ۱۰ اسفند داد، این رویداد آموزشی خواهد بود، همچنین وی ابزار امیدواری نمود که بتواند کتابهای دیگر خود را نیز به زبان فارسی در تهران منتشر نماید.

کتاب قطب نمای موفقیت نوشته الکساندر جورجینیا، نیکولاس اینکلمان و برایان تریسی با ترجمه سید حمیدرضا عظیمی منتشر شد (متن خبر)

قطب نمای موفقیت

سید حمیدرضا عظیمی

سید حمیدرضا عظیمی، دانش آموخته مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با گرایش بازاریابی از دانشگاه شهید بهشتی و دکتری مدیریت از دانشگاه علامه طباطبایی که از سال 1382 فعال فضای تجارت الکترونیک بوده و هم اکنون از مدرسین مدیریت بازاریابی و به طور مشخص بازاریابی اینترنتی (Digital Marketing) است. رزومه کامل من را اینجا ببینید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا