عمومی

چهارمین دوره بازاریابی دیجیتال آغاز شد

چهارمین دوره بازاریابی دیجیتال از روز پنجشنبه ۲۳ دی ماه در محل آکادمی کسب و کار نیکان آغاز شد. دوره های بازاریابی دیجیتال به همت پایگاه اطلاع رسانی صنعت و با همکاری آکادمی کسب و کار نیکان برگزار گردید. مدرس کلیدی دوره های بازاریابی دیجیتال، سید حمیدرضا عظیمی بوده و در این دوره ها به مباحث اصلی و مهم پیرامون بازاریابی دیجیتال می پردازد. این دوره ها با رویکردی کاملاً کاربردی و اجرایی، اقدامات لازم برای توسعه کسب و کار فعلی با اینترنت و همچنین راه اندازی کسب و کار جدید با رویکرد درآمد دلاری یا ریالی را آموزش می دهد. app

سئو و حضور در رتبه های برتر گوگل، بازاریابی ایمیلی، بازاریابی شبکه اجتماعی و روشهای صادرات خدمات روی اینترنت از مهمترین محورهای دوره های دیجیتال مارکتینگ می باشد. چهارمین دوره بازاریابی دیجیتال از ۲۳ دی ماه آغاز شده است و به مدت ۵ هفته ادامه خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت www.irmarketing.net مراجعه فرمایید.

چهارمین دوره بازاریابی دیجیتال

چهارمین دوره بازاریابی دیجیتال آغاز شد

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا