مدیریت فروش و بازاریابی

کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار در چند دقیقه

بدون تردید عامل تکنولوژی یکی از عوامل مهم در تغییر شکل و فرم فضای کسب و کار بوده است. مثلاً ۱۵ سال پیش چه کسی فکر می کرد که دسترسی به اینترنت چندین شرکت بزرگ را در ایران ایجاد کند ! یا کسب و کارهای آنلاین یا خرید اعتبار تلفن همراه ! این چند مورد نمونه هایی از کسب و کارهایی هستند که امروز بسیار بزرگ هستند و چندی پیش تصور آنها برای دست اندر کاران فضای کسب و کار هم غیر ممکن بود. در این مطلب نگاهی داریم به یکی از فرصتهای موجود در فضای کسب و کار که حاصل همین تکنولوژی ارتباطات است و می تواند فرصتی برای کارآفرینی شما باشد.

تا به حال تصور کرده اید، کسب و کاری را راه اندازی کنید که بدون حضور شما و حتی بدون حضور کارمند و دستیار و … شما برایتان درآمد ایجاد کند. واقعاً رویایی است، شب بخوابید و استراحت کنید و صبح ماشین درآمدسازی شما برایتان درآمد ایجاد کرده باشد. خیلی رویایی است. نمی خواهم سطح انتظارتان را بالا ببرم، اما این رویا برای برخی تحقق یافته است. البته عدۀ دیگری هم در راه رسیدن به این رویا شکست خورده اند.

به نظرتان ۴۰ میلیون سیم کارت ایرانسل موجود در کشور و ۳۰ میلیون سیم کارت اعتباری همراه اول، که روزانه در دستان مردم است و با آن صحبت می کنند فضای خوبی برای کارآفرینی نیست؟ نمی توانیم از این فضا درآمد کسب کنیم؟ احتمالاً حدس زده اید که می خواهم فروش اینترنتی شارژ تلفن همراه را به عنوان یک فضا برای کارآفرینی مطرح کنم.

اگر صاحب یک کسب و کار، موفق شود سایت خود را در زمینه فروش شارژ معروف کند، دقیقاً همان ماشین درآمدسازی را ایجاد کرده است و رویای درآمد هنگام خواب را محقق کرده است.

شرکت رایانمهر شرایطی را فراهم آورده است که فاصله شما با راه اندازی یک فروشگاه آنلاین کارت شارژ اپراتورهای همراه اول، ایرانسل، تالیا و رایتل به کمتر از چند دقیقه رسانده است ! شما با یک هزینه اندک (به قول آمریکایی ها Affordable !) می توانید سایت فروش کارت شارژ خود را مشابه آن چه در نیک شارژ می بینید را راه اندازی کنید. فروشگاه که امکانات زیر را دارد :

• امکان فروش کارت شارژهای ایرانسل، همراه اول، تالیا و رایتل

• خرید شارژ از طریق موبایل (نمای موبایل)

• پرداخت قبض موبایل ایرانسل

• شارژ مستقیم ایرانسل (معمولی و شگفت انگیز)

• امکان شارژ وایمکس ایرانسل

• سیستم پاس (پیشگیری از سرقت)

• سیستم هوشمند مانیتورینگ گیت‌ها

• و بسیاری امکانات مدیریتی دیگر که در اختیار شما قرار می گیرد.

حتی اگر اکنون فکر می کنید، که این گزینه برای کسب و کار شما مناسب نیست، پیشنهاد می کنم اطلاعات موجود در این صفحه را بخوانید.

رایانمهر

راه اندازی سایت فروش شارژ شما با رایانمهر واقعاً چند دقیقه بیشتر وقت نمی خواهد ! اطلاعات کامل را هم می توانید در این صفحه مشاهده کنید و از همان جا فروشگاه خود را راه اندازی کنید. اما اگر باز هم نیاز به تماس داشتید،شماره تلفن رایانمهر ۸۹۷۱۴ است.

 

سید حمیدرضا عظیمی

سید حمیدرضا عظیمی، دانش آموخته مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با گرایش بازاریابی از دانشگاه شهید بهشتی و دکتری مدیریت از دانشگاه علامه طباطبایی که از سال 1382 فعال فضای تجارت الکترونیک بوده و هم اکنون از مدرسین مدیریت بازاریابی و به طور مشخص بازاریابی اینترنتی (Digital Marketing) است. رزومه کامل من را اینجا ببینید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا