شرکتهای ایرانی

آروا دیگر فقط یک برند تولید کننده ابزار نیست!!!

آروا دیگر فقط یک برند تولید کننده ابزار نیست!!!

شاید تبلیغات آروا را در تلویزیون و سطح شهر به عنوان تولید کننده ابزار دیده باشید. با توجه به تغییراتی که در استراتژی های شرکت آروا داده شده است، دیگر آروا را نمی توان صرفاً یک تولید کننده ابزار بدانیم و این برند را می توان به عنوان یک برند و شرکت که به فکر مسئولیت اجتماعی در حوزه کسب و کار نیز است، معرفی نمود.

آروا دیگر فقط یک برند تولید کننده ابزار نیست!!!

آروا با بومی سازی صنعت ابزار و واردات تکنولوژی و دانش سعی کرده است تا تمامی مراحل برای ساخت و تولید قطعات و ابزار آلات را در داخل کشور اجرا کند. برای اینکار از دانش متخصصین فنی استفاده کرده و سعی دارد تا با این کار علاوه بر اشتغالزایی، نیم نگاهی هم به صادرات به دیگر کشورها داشته باشد.

برند آروا سعی کرد تا با گردهمایی بزرگان صنعت ابزار در سالن اجلاس سران، هم اندیشی بزرگی را در این صنعت برگزار کند تا افراد فعال در این حوزه بتوانند با همفکری به بهترین شکل ممکن، بومی سازی صنعت ابزار و بالاترین سطح خدمات و کیفیت محصولات را در حوزه صنعت اجرا کنند. برای اطلاع از استراتژی ها و برنامه های برند آروا می توانید وارد سایت این شرکت به آدرس ARVATOOLS.COM شوید.

آروا دیگر فقط یک برند تولید کننده ابزار نیست!!!

بر همین اساس در تاریخ ششم خرداد سال ۱۴۰۲ مسئولین رده بالای دولتی، نمایندگان فروش و خدمات در سراسر ایران بعد از بازدید کارخانه آروا در سالن اجلاس سران گردهم آمدند و بعد ازسخرانی مدیر عامل و قائم مقاوم شرکت آروا از از نمایندگان برتر قدرانی و تشکر شد.

حال که آروا توانست از یک مغازه ابزار فروشی به یک کارخانه بزرگ تبدیل شود دیگر خود را تنها یک تولید کننده ابزار نمی داند بلکه خود را مسئول موفقیت پرسنل و مشتریان خود می داند.

ما در آروا توانسته ایم نزدیک به ۴۰۰۰ نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم استخدام کنیم که ۲۵ درصد بانوان و ۷۵ درصد را آقایان را تشکیل می دهند و سعی کرده ایم قوانین داخلی را به گونه ای وضع کنیم که افراد مسیری رو به رشد برای خود در شرکت ترسیم کنند. ما در آروا سعی داریم موقعیت های شغلی همانند مدیریت یا سرپرست را از میان افراد با سابقه ی خود انتخاب کنیم تا با آروا و ارزش هایمان آشنایی کامل داشته باشند.

آروا دیگر فقط یک برند تولید کننده ابزار نیست!!!

ارزش های آروا شامل رشد، موفقیت، انگیزه درونی، بلند پروازی و حساب و کتاب است که نشان می دهد تنها نمی خواستیم یک برند تولید کننده باشیم بلکه قصد داریم برندی باشیم که افراد برای رسیدن به موفقیت به ما تکیه کنند. ما می خواهیم محصولی تولید کنیم که شما هنگام خرید به آن تکیه کنید و از نظر کیفیت و خدمات هیچ نگرانی نداشته باشید.

تمام محصولات آروا مطابق با استاندارد های جهانی ساخته و مورد آزمایش قرار می گیرند و کیفیت آن ها کنترل می شود به همین خاطر است تمام محصولا ت آروا گارانتی بلند مدت دارند یکی از بلند مدت ترین گارانتی ۷۰ ماه مختص به اینورتر های آروا است که شما می توانید با هر تعداد تعمیر به نمایندگی ها ی خدمات آروا در سراسر ایران مراجعه کنید.

آروا دیگر فقط یک برند تولید کننده ابزار نیست!!!

هر برندی یک مسئولیت اجتماعی دارد و آروا نیز از این قاعده مستثنی نیست. آروا در راستای مسئولیت اجتماعی خود طرح های مختلفی اجرا می کند تا افراد بتوانند با شرکت در این طرح ها از یک ابزار مناسب برای کار خود استفاده کنند. از جمله این طرح ها ؛ طرح تعویض به جای تعمیر اینورتر است که با استقبال بیشماری رو به رو شد و هم اکنون نیز دایر است.

آروا در زمان باستان به معنی عقاب بوده است و از دیگر کارهایی که آروا در راستای مسئولیت اجتماعی خود انجام می دهد حمایت از گونه در حال انقراض یک نوع عقاب است. در حال حاضر نیز عقاب نماد آروا است.

آروا چهار حرف دارد و هر حرف اول اسم چهار قهرمان آروا به نام آرن، رعد، ویراک و اوژن است که نماینده دسته مشخصی از ابزار آلات آروا هستند و آن ها در هر ماموریت مسئول بر طرف کردن مشکلی هستند.

از دیگر کارهایی که آروا در حوزه مسئولیت اجتماعی انجام داده است توجه به واحد HSE در کارخانه است تا ایمنی افراد تضمین شود و آسیب رسیدن به آن ها به حداقل برسد هم چنین برای آسیب نرسیدن به طبیعت سیستم تصفیه را راه اندازی کردیم تا آب های آلوده وارد چرخه طبیعت نشوند.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا