شرکت‌ها

اجاره انواع جک سقفی و قالب بتنی فلزی ( ابزار کامل پیمانکاری )

اجاره انواع جک سقفی و قالب بتنی فلزی ( ابزار کامل پیمانکاری )

 هزینه های ساخت و ساز و خرید مصالح به قدری گران است که پیمان کاران ساختمانی تا حد امکان وسایل را اجاره می کنند. اما باید به چه شرکتی اعتماد کرد؟ اجناس آن ها دارای کیفیت است؟! ما در اینجا هستیم تا برترین شرکت در زمینه اجاره جک و قالب های بتنی فلزی را به شما معرفی کنیم.

اجاره قالب بتنی فلزی

سازه های بتنی نسبت به زلزله و سایر بلاها از استحکام خوبی برخودار است، برای ساخت این سازه ها نیاز به تجهیزات دارید. امروزه بخش عظیمی از سرمایه عمرانی برای خرید قالب بتنی صرف می شود. در بعضی از مواقع پیمانکاران ساختمانی برای ساخت و ساز ساز های سنتی به جایی خرید قالبت بتنی فلزی می توانند این قالب ها را اجاره کنند.

اجاره قالب بتنی فلزی  از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه تر است. شرکت داربست چی با سابقه درخشان در این زمینه انواع قالب های بتنی را اجاره می دهد. البته در نظر داشته باشید که اجاره قالب بتنی فلزی و دیگر اتصالات ساختمانی بر حسب زمان اجازه داده می شود انجام سریع پروژه و تحویل به موقع ابزار آلات موجب هزینه کمتر برای شما خواهد بود.

طبق استانداردها چهارچوب کلی ساختمان از بتن باید درست شود. چرا که این بتن ها به قدری مستحکم هستند که چیزی آن ها را تکان نمی دهد. بنابراین برای اینکه این سازه های بتنی را یکدست و صاف ساخت باید از قالب استفاده کرد. قالب ها با توجه به نوع و طرح سازه متفاوت می باشند بنابراین اگر شما بخواهید برای هر سازه قالب مخصوص به آن را تهیه کنید بسیار گران است، بنابراین بهترین راه حل اجاره انواع قالب های بتنی از شرکت داربست چی می باشد و یکی از مزیت های بارز اجاره کردن قالب بتنی این است که بعد اتمام کار شما دیگر نگران انبار و نگهداری از آن ها نیستید.

اجاره انواع جک سقفی و قالب بتنی فلزی ( ابزار کامل پیمانکاری )

اجاره جک سقفی

یکی از مهم ترین وسایل برای ساخت و ساز جک سقفی است. جک های سقفی در مواقع مانع فروریختن سقف می شوند زمانی که شما تازه سقف را درست کردی باید تکیه گاهی برای آن درست کنید تا سقف ریزش نکند که باید از جک های سقفی استفاده کنید. جک های سقفی به دلیل ساختار با کیفیت از قیمت نسبتاً بالایی برخودار است که برای خرید می توانید با مجموعه داربست چی تماس بگیرید.

البته از آنجایی که قیمت این نوع جک ساختمانی بالاست اکثر پیمان کاران این ابزار را اجاره می کنند تا هزینه ها برایشان معقول تر باشد. برای اجاره جک سقفی با داربست چی ارتباط بگیرید.

در واقع اجاره انواع جک ساختمانی حتی نصف قیمت خرید آنها برایتان نمی افتاد فقط در حفظ و نگهداری از این جک ها نهایت دقت را به عمل آورید چرا که وسیله ای بسیار حساس است.

مجموعه داربست چی با سابقه درخشان در زمینه تجهیزات داربست، انواع جک ساختمانی، انواع قالب بتنی فلزی و … همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است.

اجاره انواع جک سقفی و قالب بتنی فلزی ( ابزار کامل پیمانکاری )

مزایای اجاره انواع جک سقفی و قالب بتنی

اولین مزیتی که می توان برای اجاره انواع جک ساختمانی و قالب بتنی دانست هزینه کمتر و به صرفه تر است خرید این محصولات می باشد.

دوم اینکه در پایان پروژه دیگر نیاز به انبار و هزینه اضافی ندارید و به راحتی تجهیزات اجاره ای را پس می دهید.

جابجایی راحت که بر عهده فرد اجاره دهنده است. ضمن اینکه مجموعه داربست چی حمل رایگان به محل و نصب را دارد.

سرعت انجام کار شما بیشتر خواهد و دسترسی راحت تری به تمام تجهیزات خواهید داشت.

فرآیند اجاره قالب بتنی و جک سقفی از داربست چی

در مرحله اول فقط کافیست با داربست چی تماس بگیرید و مشاوره رایگان در زمینه اجاره انواع تجهیزات ساختمانی دریافت کنید. زمانی که تصمیم شما برای اجاره نهایی شد. در این مرحله قرار داد اجاره ای تنظیم می شود. در آن تعداد جک ساختمانی، قالب ها و هر نوع وسیله که شما قصد اجاره آن را دارید ذکر می شود. تمام جزییات اعم از تعداد محصولات، مدت دقیق برگشت را در قرارداد می نویسند و دو طرف امضا می کنند.

بعد از مرحله امضا دیگر داربست چی تمام تجهیزات اجاره ای را تا محل مورد نظر شما حمل و جابه‌جا می کند.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا