شرکت‌ها

لیست کارگاه های تولیدی کوچک (زود بازده و پرسود)

آیا می دانستید با راه اندازی کارگاه های تولیدی کوچک می توانید از خدمات موسسه های مالی مختلف برای وام و کمک های دولتی بهره مند شوید؟ در واقع دولت برای اینکه بتواند چرخه تولید را به حرکت در بیاورد، حتی برای مشاغل و کسب و کارهای تولیدی خانگی مالیات های کمتری در نظر گرفته است. شما می توانید با راه اندازی خط تولید مواد شوینده، کیسه زباله و … در خانه از دولت وام بگیرید و کسب و کارتان را گسترش دهید.

بسیاری از مردم برای راه اندازی کسب و کار خانگی فکر می کنند نیاز به سرمایه زیادی دارند، در صورتی که لیست کارگاه های تولیدی کوچک که با کمترین هزینه می توان آنها را ایجاد کرد بسیار زیاد است. در این مقاله شرح می دهیم چه کسب و کارهایی را با چه وسعتی می توان ایجاد کرد؟ و برای هر یک چه شرایطی نیاز است؟

معرفی لیست کارگاه های تولیدی کوچک با درآمد بالا

برای اینکه در خانه تولیدی راه بیندازید، ابتدا باید بدانید که خط تولید چیست و چه ویژگی هایی دارد؛ سپس برای تهیه تجهیزات لازم به منظور تولید یک محصول خاص به بازار بروید و تمام تجهیزات و ابزارهای مورد نیاز را خریداری کنید، البته به منظور اطلاع از انواع این اقلام بهتر است با کارشناسان حرفه ای کسب و کار مشورتی داشته باشید.

در ادامه لیستی از کارگاه های تولیدی کوچک را می آوریم و درباره هر یک از آنها و عملکردشان توضیح می دهیم:

خط تولید مواد شوینده، ایده ای ناب با سود زیاد

یکی از کارگاه های تولیدی کوچک که امکان راه اندازی آن را در خانه دارید، خط تولید مواد شوینده است. برای راه اندازی این خط تولید ابتدا باید تمام تجهیزات و ماشین آلات مخصوص مثل دستگاه یونیزه آب، مخزن ذخیره سازی پلی اتیلن، دستگاه پرکن، لیبل زن چند منظوره و لوازم آرایشگاهی را بخرید تا تمامی مراحل تولید مواد شوینده را به روشی کاملاً اصولی و مناسب طی کنید.

برای راه اندازی این کارگاه نیاز به طرح تجاری مناسب نیز دارید تا دقیقا مرحله به مرحله پیشرفت را برنامه ریزی کنید و جلوی ضررها و خسارات احتمالی را بگیرید.

برای راه اندازی این کارگاه فقط ۱۲ متر فضا کافیست، از این رو حتی امکان تبدیل کردن انباری خانه به کارگاه نیز وجود دارد. نگران مصرف برق لوازم کارگاه مواد شوینده نیز نباشید، چون میزان برق مصرفی آنها کم است.

شما فقط باید به خوبی به فرمولاسیون، نحوه تولید و مفاهیم اولیه مواد شوینده مسلط شوید تا خط تولید را راه بیندازید و از طریق آن درآمدهای خوبی به دست آورید. ضمنا برای راه اندازی کارگاه تولیدی مواد شوینده نیازمند اخذ مجوز از ارگان های مربوطه هستید.

لیست کارگاه های تولیدی کوچک (زود بازده و پرسود)

خط تولید سفره یکبار مصرف با درآمد فراوان

سالانه تا ۱۰۰ هزار تن سفره یکبار مصرف در کشور به فروش می رسد که این ارقام نشان می دهد که از طریق این محصول نیز می توانید به درآمدهای فوق العاده خوبی برسید. نام خط تولید سفره یکبار مصرف نیز در لیست کارگاه های تولیدی کوچک قرار می گیرد، چون برای شروع این کسب و کار نیاز به صرف هزینه های بسیار زیاد و استخدام نیروی کار نیست.

شما می توانید با در نظر گرفتن هزینه های مربوط به دستگاه های تولید مانند برش، تولید نایلون، بسته بندی، چاپ و برچسب زنی، هزینه های مواد اولیه مثل کاغذ، پلی پروپیلن، پلاستیک و پارچه های غیر بافته، هزینه های نیروی کار، بسته بندی و تبلیغات و بازاریابی این کار را شروع کنید و از طریق آن درآمدهای خوبی به دست بیاورید.

نکته مهم در راه اندازی این کارگاه تسلط کامل به مراحل تولید و همچنین توجه به کیفیت مواد اولیه است. هر گونه بی دقتی در ساخت این سفره ها منجر به تولید محصولی کدر، با ضخامت نامناسب و غیر بهداشتی می شود که قاعدتاً هیچ یک از مشتریان تمایلی برای خرید آن نخواهند داشت.

خط تولید دستمال کاغذی

در لیست کارگاه های تولیدی کوچک نام خط تولید دستمال کاغذی بیشتر از مابقی به چشم می خورد. این محصول جزء پراستفاده ترین مایحتاج مردم است که هر روز مقدار زیادی از آن تولید و به فروش می رسد. شما برای انجام این کار نیاز به زمینی با مساحت مناسب و سرمایه ای حداقل ۳۰۰ میلیون تومانی دارید. هر چند این مبلغ شاید از نظر خیلی ها زیاد به نظر برسد، اما برای راه اندازی کوچکترین کسب و کارها در بازار اکنون قاعدتا نیاز به پرداخت مبالغی بیشتر از این مقدار است.

شما باید حدود ۲۰ تا ۶۰ میلیون تومان را صرف خرید دستگاه ها کنید و مابقی را برای دریافت مجوزهای لازم، استخدام کارکنان و تهیه مواد اولیه نگه دارید. البته میزان هزینه کاملاً به میزان تولیدتان بستگی دارد. اگر در مراحل اولیه کار نیازی نیست تولید زیادی داشته باشید، قاعدتاً هزینه های کمتری برای راه اندازی کارگاه شامل حالتان خواهد شد.

در مرحله اول راه اندازی کارگاه دستمال کاغذی باید سرمایه اولیه تان را تامین کنید؛ سپس با دریافت مجوزهای لازم برای خرید تجهیزات و مواد اولیه به بازار بروید. شما باید فروشنده های مناسب را بیابید و خریدتان را از آنها انجام دهید تا مبادا محصولی بی کیفیت و ناکارآمد بخرید. بعد از تهیه تجهیزات نوبت به استخدام نیروی انسانی می رسد که برای هر دستگاه یک اپراتور نیاز خواهد بود. مهمترین مرحله در این حوزه کاری فروش و بازاریابی است.

لیست کارگاه های تولیدی کوچک (زود بازده و پرسود)

خط تولید کیسه زباله، تولیدی پرسود

در لیست کارگاه های تولید کوچک ما خط تولید کیسه زباله را نیز پیشنهاد می دهیم که برای موفق شدن در این حوزه کاری ابتدا باید بازار را شناسایی کرده و سپس با بودجه بندی طرح کسب و کار را ایجاد و با در نظر گرفتن فضایی بین ۱۵ تا ۳۰ متری با استفاده از برق شهری کارگاه تولیدی تان را راه اندازی کنید.

شما باید مواد اولیه را نیز بخرید و با استخدام نیروی انسانی و ارائه آموزش های لازم چرخه تولید را به حرکت درآورده و برای درآمدزایی از این روش آماده شوید.

شما برای تولید کیسه زباله نیاز به ماده ای به نام پلی اتیلن دارید تا به روشی اصولی پلاستیک های زباله را تولید کنید. برای ایجاد این کارگاه باید تجهیزات مناسبی مثل دستگاه کمپرس هوای فشرده، دستگاه دوخت، دستگاه میکسر مواد اولیه کیسه زباله و دستگاه پرفراژ زن را نیز بخرید و با استفاده از آنها خط تولیدتان را راه بیندازید.

در مراحل اولیه شروع این کسب و کار نیازی به تولید محصول در حجم بالا نیست. شما می توانید ابتدا بازار را شناسایی کرده و مشتریان مناسب را پیدا کنید؛ سپس بر اساس نیاز متقاضیان به تولید محصول پرداخته و درآمدهای خوبی به دست بیاورید.

لیست کارگاه های تولیدی کوچک (زود بازده و پرسود)

لیست کارگاه های تولیدی کوچک با سودهای بالا

با آگاهی از لیست کارگاه های تولیدی کوچک می توانید به سراغ کسب و کارهایی بروید که نیاز به سرمایه اولیه زیادی ندارند، اما در نقطه مقابل بیشترین سود را از آن شما می کنند. این کارگاه ها در اغلب موارد نیازی به استخدام نیروی کار نخواهند داشت، چون تمام کارها و امورشان توسط خودتان به تنهایی قابل پیگیری هستند.

در این مقاله شرح کاملی از خط تولید هایی که می توانید درون خانه ایجاد کنید، برای شما بیان کرده ایم. از جمله این کارگاه ها می توان به خط تولید کیسه زباله و مواد شوینده اشاره کرد که درآمد بالایی نیز دارند.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا