شرکتهای ایرانی

شرکت تولیدی صنعتی کی نیا حامی کتاب «مدیریت در کسب و کارهای خانوادگی» شد

شرکت تولیدی صنعتی کی نیا ، تولید کننده انواع خشکبار بسته بندی شده حامی کتاب الکترونیکی «مدیریت در کسب و کارهای خانوادگی» شد.

پایگاه اطلاع رسانی صنعت، در راستای انتشار و توسعه دانش مدیریت، به زودی کتاب الکترونیکی «مدیریت در کسب و کارهای خانوادگی» را به قلم سید حمیدرضا عظیمی را به صورت رایگان منتشر خواهد نمود. شرکت تولیدی صنعتی کی نیا نیز به منظور ارج نهادن به توسعه دانش کسب و کار خصوصاً موضوع کسب و کارهای خانوادگی به عنوان یکی از ارکان توسعه اقتصادی کشور، حمایت از این کتاب الکترونیکی رایگان را بر عهده گرفته است.

پیشتر پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کتابهای «بیماریهای مدیریتی: بیماریهایی که مدیران مبتلا می شوند» و « ۳۰ اصل کلیدی در تصمیم گیری» را به قلم سید حمیدرضا عظیمی و «الفبای بازاریابی» را به قلم محمد اسدی منتشر نموده بود که استقبال فوق العاده ای از این کتابها شده است.

کتاب « بیماریهای مدیریتی؛ بیماریهایی که مدیران مبتلا می شوند» به تنهایی بیش از ۷۰ هزار بار از طریق سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت دانلود شده است و علاوه بر آن در شبکه های اجتماعی، سایتهای دیگر و ارسال کاربران به یکدیگر بارها و بارها دریافت شده است که آمار آن خارج از دستان ما است. همچنین دو عنوان دیگر نیز هر کدام حدود ۳۰ هزار بار دانلود شده اند و کماکان دانلود آنها در حال انجام است و این آمار رو به افزایش است.

مدیریت در کسب و کارهای خانوادگی

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا