ابزارهای مدیریتیمدیریت فروش و بازاریابی

مدیریت برنامه های شخصی با C-Organizer Professional

برای این که وقت شما بسیار پر باشد و تعداد کارهای روزانه‌تان خیلی متنوع و زیاد باشد، اصلاً لازم نیست که مدیرعامل یک شرکت بزرگ با صدها نیروی انسانی باشید. کافی است که در یکی از شهرهای پرترافیک، در حال زندگی باشید تا چنین شرایطی را پیدا کنید. نرم افزار سادۀ C Organizer به شما کمک می کند تا این برنامه پیچیده و پر از Taskهای مختلف و قرارهای متنوع را مدیریت کنید، بدون آن که بدقول شوید.

مدیریت برنامه هاC-Organizer Professional یک نرم افزار قوی و حرفه ای در زمینه مدیریت کارها و امور شخصی می باشد. شما با استفاده از این نرم افزار که می توانید از لینک انتهاب مطلب آن را دانلود نمایید؛ قادر خواهید بود تا تمامی اطلاعات مربوط به کارهای شخصی و روزانه را در قالب این نرم افزار گردهم آورید و سپس به همۀ آنها نظارت کنید. شما می توانید تمامی قرار ملاقات ها و کارهای روزانه , هفتگی و ماهانه را در محیط نرم افزار جمع آوری کنید و سپس نرم افزار در زمان مقرر با آلارم (زنگ هشدار) شما را با خبر می سازد و هیچگاه مشکل دیر رسیدن به قرارها و فراموشی کارها را نخواهید داشت. البته شما می توانید این نرم افزار را به گونه ای تنظیم نمایید که یادآوری کارها را بصورت هشدار بر روی صفحه نمایش به شما نشان دهد و یا از طریق ایمیل شما را مطلع سازد.

به هر حال اگر فرد پرمشغله یا کم حافظه ای هستید، یا بسیار به نظم اهمیت می دهید، نصب این نرم افزار را به شما توصیه می کنیم. شما می توانید از نسخه کامل و بدون محدودیت این نرم افزار از طریق لینک زیر استفاده فرمایید :

دانلود نرم افزار C Organizer (لینک غیر مستقیم؛ ۲۳ مگابایت)

مدیریت برنامه ها

سید حمیدرضا عظیمی

سید حمیدرضا عظیمی، دانش آموخته مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با گرایش بازاریابی از دانشگاه شهید بهشتی و دکتری مدیریت از دانشگاه علامه طباطبایی که از سال 1382 فعال فضای تجارت الکترونیک بوده و هم اکنون از مدرسین مدیریت بازاریابی و به طور مشخص بازاریابی اینترنتی (Digital Marketing) است. رزومه کامل من را اینجا ببینید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا