ابزارهای مدیریتییادداشت‌های مدیریتی

با Leader Task یک برنامه منظم داشته باشید

مدیریت کارهانمی دانم شما چه قدر اعتقاد دارید که «برنامه‌ریزی واقعاً لازم است» ! اما من واقعاً بر این باور هستم که برنامه ریزی یک «باید» نه تنها در کسب و کار بلکه در زندگی روزمره است و برنامه ریزی و اصول برنامه ریزی را به هیچ وجه یک کار تجملاتی یا ژست مدیریتی نمی دانم. قبلاً در مطلب « Wunderlist ابزاری قدرتمند برای مدیریت کسب و کار » یکی از نرم افزارهای پرکاربرد در مدیریت زمان را معرفی کرده بودیم. در اینجا هم قصد داریم Leader Task را که بیشتر یک نرم افزار «مدیریت کارها» یا همان Task Management می باشد را معرفی کنیم.

قابلیتهای نرم افزار واقعاً فوق العاده است، Leader Task در واقع یک نرم افزار تک کاربردی نیست، امکانات فوق العاده ای دارد که برخی از آنها را می توانید در اینجا بخوانید :

مدیریت کارها:

شما می توانید کارهای خود را در این نرم افزار وارد کنید تا Leader Task آن را به صورت یک برنامه ساختارمند در اختیارتان بگذارد.

مدیریت کارها

قرار ملاقاتها:

خیلی راحت، قرارهای ملاقات خود را داخل نرم افزار قرار دهید و از امکانات فوق العاده Leader Task در این زمینه استفاده کنید.

مدیریت پروژه ها:

قبلاً گفته بودیم که Leader Task یک نرم افزار تک کاربردی نیست ! شما می توانید اطلاعات مربوط به پروژه ها نظیر تاریخ شروع، زمان تحویل پروژه و … را داخل نرم افزار وارد کنید و از امکانات یک نرم افزار مدیریت پروژه ساده نیز بهره مند شوید.

یادآوری ها:

البته این امکان از ساده ترین و ابتدایی ترین کارهایی است که امروز از روشهای دیگری هم به آن دسترسی داریم، اما به هر حال، Leader Task امکان یادآوری کارهای مهم، قرارها و … را دارد.

اولویت بندی:

واقعاً کاربردی است ! شما می توانید برای هر کار و اصولاً هر ورودی در Leader Task میزان اولویت را تعریف کنید.

یک فرستنده و دریافت کننده ایمیل :

غافل گیر نشوید ! Leader Task تمام قابلیتهای یک Mail Client را دارد !

آمار کارها:

یکی از جذاب ترین بخشهای کار با این نرم افزار است ! شما می توانید میزان زمانی را که بر روی هر کدام از کارها صرف کرده اید را با نمودارهای ساده ای مشاهده کنید !

مدیریت فایلها :

بله، می توانید فایلهای خود را هم مدیریت کنید !

دفترچه تلفن، قابلیت کار روی آندروید و همسان با سایر نرم افزار، ارائه خروجی به نرم افزارهای دیگر از دیگر قابلیتهای عمومی این نرم افزار است.

اما در نظر داشته باشید، که Leader Task یک نرم افزار حرفه ای است و اگر چندان در استفاده از کامپیوتر حرفه ای نیستید و یا استفاده از نرم افزارها برای شما کار ساده ای نیست، احتمالاً در استفاده از تمام امکانات Leader Task کمی با مشکل روبرو باشید.

Leader Task را می توانید برای مدت ۴۵ روز به صورت کامل و رایگان استفاده کنید. برای دانلود Leader Task به اینجا مراجعه کنید.

سید حمیدرضا عظیمی

سید حمیدرضا عظیمی، دانش آموخته مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با گرایش بازاریابی از دانشگاه شهید بهشتی و دکتری مدیریت از دانشگاه علامه طباطبایی که از سال 1382 فعال فضای تجارت الکترونیک بوده و هم اکنون از مدرسین مدیریت بازاریابی و به طور مشخص بازاریابی اینترنتی (Digital Marketing) است. رزومه کامل من را اینجا ببینید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا