بازاریابی و کمپین‌ها

امکان ثبت نام ایرانی ها در رویداد آنلاین اجلاس جهانی بازاریابی

اجلاس جهانی بازاریابی هر ساله با عنوان Marketing Summit در یکی از کشورهای دنیا برگزار می شود، اجلاسی که می توان آن را معتبرترین رویداد بازاریابی دنیا دانست، اما با توجه به مشکلات متعدد شهروندان ایرانی برای حضور در چنین رویدادهایی، مدیران و دانشجویان و محققان ایرانی از حضور در چنین رویدادی محروم هستند. امسال و به دلیل شیوع ویروس کرونا این رویداد به صورت آنلاین برای سراسر مردم دنیا برگزار می شود و خوشبختانه شرایط برای ثبت نام ایرانی ها فراهم گردیده است. برای اطلاع از شرایط حضور دراین رویداد بزرگ بازاریابی ادامه خبر را بخوانید و یا با همکاران ما در پایگاه اطلاع رسانی صنعت از طریق شماره تلفن ۰۲۱۲۲۹۶۸۲۴۴ و یا ۰۹۰۳۹۱۱۹۹۳۹ تماس حاصل فرمایید.

اجلاس جهانی بازاریابی

در رویداد اجلاس جهانی بازاریابی ۲۰۲۰ که به صورت آنلاین برگزار می شود بیش از ۸۰ دانشمند و مدیر بنام بازاریابی جهان به سخنرانی خواهند پرداخت که فیلیپ کاتلر پدر بازاریابی جهان و دیوید آکر نفر اول مدیریت برند از آن جمله هستند. رویداد اجلاس جهانی بازاریابی در ۶ و ۷ نوامبر برگزار می شود که روزهای جمعه ۱۶ آبان و شنبه ۱۷ آبان خواهد بود.

اجلاس جهانی بازاریابی 2020

ثبت نام کنندگان اجلاس جهانی بازاریابی چه چیزهایی دریافت می کنند ؟

ثبت نام کنندگان در این رویداد آنلاین امکانات زیر را دریافت خواهند نمود :

  • مشاهده آنلاین و زنده تمام سخنرانی ها (بیش از ۴۸ ساعت) منطبق بر برنامه رویداد که می توانید از اینجا دانلود کنید.
  • دسترسی به ویدیوی رویداد پس از برگزاری (ثبت نام عادی تا ۲ هفته پس از رویداد و ثبت نام CIP تا ۱ ماه پس از رویداد)
  • دریافت مدرک بین المللی و معتبر (که پس از برگزاری رویداد بر اساس نام ثبت نام کننده و پاسپورت وی، صادر می شود)
  • امکان بهره برداری از مدرک رویداد برای اهداف مهاجرتی و فعالیتهای بین المللی دیگر

ثبت نام در اجلاس جهانی بازاریابی

علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به سایت «اجلاس جهانی بازاریابی ۲۰۲۰» مراجعه کنند و یا با شماره ۰۲۱۲۲۹۶۸۲۴۴ تماس حاصل فرمایند و یا در واتس اپ از طریق شماره ۰۹۰۳۹۱۱۹۹۳۹ ارتباط حاصل فرمایند.

ثبت نام در اجلاس جهانی بازاریابی ۲۰۲۰

شایان ذکر است که ظرفیت ثبت نام برای شهروندان ایرانی محدود می باشد و اولویت با افرادی است که سریعتر اقدام به ثبت نام نمایند.

دانلود برنامه اجلاس

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا