بازاریابی و کمپین‌ها

تغییر نام گوگل ادوردز

نام جدید گوگل ادوردز چیست؟

به گزارش مرکز دیجیتال مارکتینگ ایران، گوگل نام سرویس Google Adwords را به Google Ads تغییر خواهد داد. شرکت Google با ارسال نامه ای به تمام کاربران سرویس تبلیغاتی خود که تا امروز با نام Google Adwords خوانده می شد، اعلام کرد که این سرویس از ۲۴ جولای سال ۲۰۱۸ میلادی دیگر با نام Google ads خوانده خواهد شد و آدرس آن از adwords.google.com به ads.google.com تغییر خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، کلیه خدمات تبلیغاتی گوگل تا امروز بر روی سرویس Google Adwords بوده است که زین پس بر روی Google ads به کاربران ارائه خواهد شد. این خدمات شامل موارد زیر می شوند :

تبلیغ در یوتیوب

تبلیغ در اپلیکیشن ها

تبلیغ در هنگام جستجو

تبلیغ در جی میل

و همچنین سایتهای مهم دنیا

از جمله مهمترین خدمات گوگل ادز می باشد.

شما می توانید برای آشنایی با شیوۀ تبلیغات بهینه در گوگل ادرز (همان ادوردز سابق) در کلاسهای دیجیتال مارکتینگ این مرکز شرکت نمایید.

تغییر نام گوگل ادوردز

تغییر نام گوگل ادوردز
تغییر نام گوگل ادوردز

شرکت گوگل، نام بخش تبلیغات خود را از Google Adwords یا همان گوگل ادوردز به Google Ads یا گوگل ادز در ۲۴ جولای سال ۲۰۱۸ تغییر داد.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کارِ گردآوری و ترجمه مقالات و همچنین تولید و انتشار اخبار مدیریتی را انجام می دهد. این فعالیت علاوه بر فعالیت گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد که همگی زیر نظر سید حمیدرضا عظیمی است. همواره می توانید از طریق شماره تلفن 02122968244 با تحریریه Myindustry در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا